Україна м. Київ

інформація про продавців
в категоріях і товарах

  • 0
  • Кошик порожній

Суміші на стіні

Суміші на стіні
NewWall | 18.11.2021 16:48

Сухие смеси

Позбутися "мокрих" штукатурних робіт допоможе "суха штукатурка" - гіпсокартон. Але проста технологія штукатурних робіт не пішла в минуле. Мабуть, багато в чому це сталося завдяки розвитку виробництва штукатурних сумішей. Їхні переваги в штукатурній справі незаперечні: можна відрегулювати в'язкість і час застигання, створити фактурні поверхні і т.д.

Уважне виконання інструкцій необхідне при роботі з сухими сумішами для штукатурки. Слід додати, що з якісного ремонту з допомогою декоративних штукатурок потрібно мати нескладні спеціальні інструменти нанесення розчину, вирівнювання. Основа під штукатурку має бути сухою, твердою, очищеною від бруду, пилу, масел, жирів і т. п. Гладкі поверхні перед нанесенням штукатурного покриття забезпечують "насічкою". Щоб шар штукатурки ліг якісно, ​​іноді основу рекомендують змочити водою або загрунтувати.

Штукатурки можна наносити як шпателем, так і спеціальним розпилювачем (це обов'язково обговорюється в інструкціях). Перший шар зазвичай наноситься завтовшки 4-5 мм, наступні - до 7 мм. Якщо поверхня стіни має значні нерівності, можна нанести кілька шарів складу (кожен наступний шар наноситься після затвердіння попередніх). Для повної обробки поверхонь використовується сталева лінійка за допомогою якої поверхня розрівнюється. Щоб зробити поверхню ще гладкішою, трохи підсохлий шар можна протерти вологою губкою.

Важливе місце у чистовій обробці займають декоративні штукатурки, за допомогою яких можна отримувати різні фактурні поверхні. Такі склади наносять на підготовлені шари штукатурки, потім розтирають спеціальними інструментами: залежно від методики розтирання та фракційності складу можна отримати різні поверхні - "короїдна", "рустикальна", шорстка і т.д.

Шпаклівки широко застосовуються в будівельних та ремонтних роботах. Це густа в'язка маса, призначена для заповнення нерівностей та згладжування поверхні. Як правило, шпаклівки як сполучне містять гіпс, оліфу, цемент або клей. Зазвичай шпаклювальні суміші розфасовуються в менших обсягах, ніж штукатурки та наливні підлоги: у пакетах по 3 або 5 кг. Шпаклювальну суміш наносять за допомогою шпателя перпендикулярно один до одного. Надлишки шпаклівки видаляють, а потім знову використовують. Якщо необхідно вирівнювання в кілька шарів, перед нанесенням наступного шару необхідно переконатися, що попередній шар повністю висох.

Публікація: Newwall®

Інші статті розділу «Сухі будівельні суміші»

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх