Україна м. Київ

інформація про продавців
в категоріях і товарах

  • 0
  • Кошик порожній

Суміші на підлозі

Суміші на підлозі
NewWall | 18.11.2021 17:01

Сухие смеси

Чи укладається в приміщеннях штучний паркет, керамічна плитка або настилається лінолеум - у будь-якому випадку для них потрібні рівна підлога. Саме така основа забезпечується за допомогою самовирівнювальних наливних підлог. Принцип влаштування такої підлоги зрозумілий з назви: густий розчин розтікається в допустимих межах і твердне, утворюючи рівну поверхню.

Для підлоги використовують сухі суміші на цементній основі з добавками, що забезпечують необхідну міцність, в'язкість, час твердіння. Це можуть бути армуючі волокна, що покращують міцність поверхні на розтяг і злам.

Іноді виробники пропонують для влаштування наливної підлоги систему з декількох видів сумішей. Це суміш для грубого вирівнювання: заповнення щілин, каверн і т.п., і фінішний склад, що розливається по вже утвореній застиглій поверхні, як правило, більш тонкий і дорогий. Інший варіант комбінації сумішей - використання однієї з них для ручного загортання каверн і щілин перед заливкою фінішної суміші. Особливий випадок - склади для ремонту сходів та закладення щілин, сколів, нерівностей, оголеної арматури. Як правило, такі суміші використовуються в невеликих кількостях, їх відрізняють міцність, зносостійкість, високий ступінь адгезії до поверхні, що ремонтується.

Загалом застосування сухих сумішей для підлоги однаково: підготовка основи, підготовка суміші, розлив і твердіння. Всі рекомендації та вимоги – скільки треба води, через який час суміш буде готова до вживання тощо – викладаються в інструкціях від виробників. Загальне у всіх інструкціях таке. Поверхня повинна бути очищена від пилу, ділянок, що шаруються. Іноді для підготовки основи під заливку рекомендується застосувати праймер (грунтовку), який дозволяє зменшити вбирання води основою, що збільшує зчеплення з розчином. З цією ж метою основу рекомендується змочити водою. Якщо в якості основи використовується стара дощата підлога, то може бути застосована армуюча сітка.

В інструкціях наводяться такі параметри, як рекомендована товщина шару, температура використання і час придатності розчину. До цих рекомендацій не можна ставитись легковажно. Наприклад, якщо призначена для використання тонким шаром суміш буде розлита товстим шаром, поверхня може застигнути раніше внутрішніх шарів і проломиться при спробі вступити на тверду ділянку. Не рекомендується використовувати "товстошарові" склади тонким шаром: він висохне надто швидко, що не сприяє міцності. Важлива також температура повітря, при якій можна застосовувати суміш: як правило, це кімнатна температура, але в приміщеннях, що не опалюються, можуть виникнути проблеми. Необхідна відсутність протягів, сонячних променів та інших факторів, які можуть призвести до нерівномірного висихання суміші та, як наслідок, тріщин на поверхні. Не можна також перегрівати воду, що використовується для замішування; так у гарячій воді суміш схопиться швидше, не встигнувши добре розтектися по підлозі.

Публікація: Newwall®

 

Інші статті розділу «Сухі будівельні суміші»

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх