Україна м. Київ

інформація про продавців
в категоріях і товарах

  • 0
  • Кошик порожній

Безопасное стекло

Безопасное стекло
NewWall | 06.12.2021 20:27

Захисна плівка для шибки

Якщо розглядати житло первісної людини, маючи на увазі скельну печеру, з метою забезпечення безпеки її мешканців, то вона, мабуть, змогла б претендувати на зразок надійного захисту. Завалив зсередини вхід великим каменем, зафіксував його поленом і все спи спокійно. Ні погана людина, ні люта звірина не проникне. Оскільки немає шляхів задля досягнення мети. А саме: дверей немає, вікон немає, стіни, підлога, стеля та дах злиті у неприступний кам'яний моноліт.

Зізнаємося самі собі: ми стали вже звикати до елегантних та витончених будівель із заскленими дверима, вікнами і, більше того, з прозорими фасадами та дахами. І, дійсно, останнім часом спостерігається стійка динаміка споживання скла в сучасному будівництві. У більшості сучасних будівель - серед яких чимало торгових центрів, магазинів, критих ринкових комплексів, площа засклених конструкцій, що виступають у ролі прозорих рубежів, займають до 80% площі фасаду. Значно збільшилася кількість будівель, стіни яких виконані повністю зі скла. І це зрозуміло. Важко відмовити собі в задоволенні споглядати через вікна людей, красу природи, архітектурні шедеври. У той же час неможливо уявити, наприклад, сучасний супермаркет без вітрини з відповідним оформленням. У цьому вся аспекті засклені отвори, безумовно, хороші. Але як перешкода на шляху зломщика вони часто марні. Якщо, звичайно, не прийняти спеціальних контрзаходів, тим більше, що це зовсім нескладно. Є проблеми? - Є рішення! ... Є проблеми? - Є рішення! Найтривіальніший спосіб захистити тендітне скло - встановити металеві грати. Однак, як показує статистика крадіжок, він не є найнадійнішим. Вже не кажучи про сумнівність його естетичних властивостей. І це дуже актуально для сучасних торгових центрів. Досить мати спеціальний інструмент рятувальника і за лічені хвилини грат виявляється на землі, а зловмисник – у будинку.

Скло із захисною плівкою здатне затримати збентеженого злодія на тривалий час, надаючи службам охорони можливість відреагувати на сигнал тривоги та запобігти злочину. Оснащене навіть найтоншою плівкою, скло стає безосколочним і затримує сильні удари, не розлітаючись на шматки, запобігаючи можливим порізам, пораненням (а часом і трагічніший результат), псуванню товару уламками у разі пошкодження вітрини, зберігаючи дороге обладнання та меблі.

Не думай про уламки зверхньо! При вибуху досить великої потужності на вулиці композиції зі звичайного скла і спеціальних вибухостійких полімерних плівок в змозі втриматися в рамі і зберегти в недоторканності все, що знаходилося в приміщенні. При ще потужнішому вибуху (до кількох десятків кг. тротилу) такі композиції зазвичай спочатку тріскаючись, прогинаються всередину під вплив вибухової хвилі, а потім при розрідженні тиску, залишаються в рамі або падають на землю цілісним листом.

Який клас захисту потрібний Вам?

Застосування захисного скла на об'єктах, що охороняються, ґрунтується на дуже простому правилі - чим важливіший об'єкт, вищий його категорія або, як ще кажуть, значимість (матеріальна, історична, культурна та ін.), тим міцніше має бути скло - товщі захисна плівка, більше її шарів .

Захисне скління найчастіше застосовують у поєднанні з технічними засобами охоронної сигналізації (ударостійкі комбінації - з сповіщувачами розбивання скла, бронескло - з клавішами тривожної сигналізації). При виборі класу захисного скління для конкретного об'єкта, крім його особливої ​​важливості, необхідно враховувати реальний час реагування служби охорони на сигнали тривоги, які від технічних засобів. Збільшення цього часу (наприклад, через можливі технічні або транспортні проблеми) вимагає вибору більш міцного скління.


Публикация:Newwall®

Інші статті розділу «Металопластикові вікна»

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх