Україна м. Київ

інформація про продавців
в категоріях і товарах

 • 0
 • Кошик порожній

Що потрібно знати про віконні откоси

Що потрібно знати про віконні откоси
NewWall | 07.12.2021 20:56

Три фактори рівною, однаково важливою мірою впливають на надійну та безвідмовну роботу металопластикового вікна – правильне, якісне виготовлення, грамотний монтаж та правильне, з урахуванням усіх місцевих особливостей, виконання віконних укосів. Дерев'яні вікна, що мають дві (тим більше - три) рами по глибині вікна, за своїми тепловими характеристиками допускають виконання "холодних" укосів - з штукатурного розчину або навіть бетонних. Такі вікна через свою значну (150...200 і більше мм) глибини здатні, як правило, далеко перекрити всередину приміщення нульову ізотерму стіни. Це означає, що привіконне простір таких вікон навіть у сильний мороз має температуру, що перевищує точку роси і, відповідно, конденсат на укосах та віконній рамі не випадає.

Інша справа металопластикові вікна. Їхня глибина дуже невелика (60-70 мм). Це набагато зручніше для експлуатації, але накладає ряд обмежень до їх встановлення та, особливо, до виконання укосів.

Використання штукатурного розчину (без додаткового утеплення) для виготовлення укосів неприпустимо!

Укіс і простір під вікном повинні бути утеплені якнайкраще та ефективніше. Укоси необхідно виконувати з гіпсокартону з утепленням пінопластом або пінополістиролом з обов'язковою пароізоляцією. Тут діє просте правило – що більше теплоізоляції, то краще. Мета такого утеплення укосів – відхилити нульову ізотерму стіни якнайдалі в бік вулиці, щоб температура привіконного простору була якомога вищою.

У деяких випадках, при дуже товстих бетонних, керамзитобетонних або з повнотілої цегли (без повітряних кишень) стінах доцільно навіть спеціально відсувати при установці металопластикове вікно всередину приміщення (обов'язково утеплюючи при цьому зовнішню ділянку "чверті") - знову-таки для того, щоб нульова. стіни залишилися зовні, за вікном.

Металлопластиковые окна

Вартість відновлення укосів після монтажу металопластикових вікон розраховується індивідуально, виходячи з багатьох місцевих факторів:

 1. глибини віконних укосів;
 2. ступеня руйнування внутрішніх та зовнішніх укосів та підконного простору під час демонтажу старих вікон;
 3. обсягу робіт з утеплення укосів;
 4. Наявності аркових вікон, та багатьох інших.

Тому остаточну вартість можна назвати тільки фахівець після проведення вимірів, але для того, щоб Ви могли хоч якось зорієнтуватися в цінах, можна вказати, що:

 1. вартість відновлення укосів після монтажу металопластикових вікон у будинках зі збірного та монолітного залізобетону знаходиться в межах 650...900 гривень за середнє вікно;
 2. у цегляних будинках - 700...1000 гривень та (у будинках царської споруди, з великою глибиною укосів та криволінійними віконними перемичками) вище.

Металлопластиковые окна

У зазначені орієнтовні вартості входить такий набір послуг "під ключ":

 1. відновлення внутрішніх та зовнішніх укосів, а також підвіконного простору після монтажу металопластикових вікон із утепленням;
 2. безпіщана накривка укосів;
 3. фарбування укосів водоемульсійної (або інший, за необхідності) фарбою;
 4. всі необхідні матеріали (гіпсокартон, профілю, кріплення, металеві накутники, паро- та теплоізоляція, будівельні сухі суміші, ґрунтовки, фарби, поліетиленова плівка для захисту підлог та меблів);
 5. Доставка цих матеріалів до місця монтажу;
 6. Прибирання будівельного сміття.

Роботи з відновлення укосів можуть бути виконані наступного дня після монтажу металопластикових вікон. Укоси на 1 ... 3-х середніх металопластикових вікнах можуть бути відновлені протягом одного робочого дня.

Публикация:Newwall®

Інші статті розділу «Металопластикові вікна»

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх