Україна м. Київ

інформація про продавців
в категоріях і товарах

  • 0
  • Кошик порожній

Заміна вікон у зимовий період

Заміна вікон у зимовий період
NewWall | 06.12.2021 20:34

Металлопластиковые окна

Минулої весни, розклеюючи вікна після зимових холодів, Ви твердо вирішили: «Стоп! Цього літа я міняю вікна!» Романтична пора дач, відпусток, високих температур та проливних дощів благополучно добігла кінця і Ви знову перед вікном зі смужками поролону та паперу. «Стоп! А чому я не поміняв вікна?

Ви не поміняли вікна, тому що літо – дорогоцінний час, який треба присвячувати дітям, рідним, близьким та собі коханому, а вікна нехай чекають на зиму. Це правильний підхід і професіонали його підтримують! Багато співробітників віконних компаній спеціально чекають зими, щоб поміняти вікна у своїх квартирах, а вони вже знаються на цьому.

Багатьох турбує, що під час монтажу квартира може сильно охолоне, що не найкращим чином позначиться на опалювальних системах. Насправді цей сумнів не обґрунтований. В середньому, монтаж стандартного вікна триває 1,5 години, з яких отвір залишається відкритим протягом 30 хвилин (максимум 50 хвилин). За цей час встигне охолонути лише повітря в приміщення, тому з кімнати, в якій проводиться монтаж, необхідно прибрати квіти, а дітей і домашніх тварин краще відправити погостювати до бабусі або сусідів. Про опалювальні прилади можете не турбуватися, вони постраждають лише в тому випадку, якщо Ваш будинок простоїть без вікон і без опалення протягом 2-3 днів при температурі -15 СО. І не вірте тим, хто каже, що Ваш отвір буде відкритий не більше 15-20 хвилин. Монтаж – це дуже індивідуально і тут можна обіцяти тільки те, що ми намагатимемося все зробити так швидко, наскільки це можливо.

Існує думка, що Монтаж вікон взимку проводиться неякісно, ​​тому що замерзлими руками працювати дуже складно. Дуже вірно, що покупці підходять до заміни вікон з огляду на людський фактор. Але турбуватися нема про що, оскільки за оцінками фахівців та нашими спостереженнями якість монтажу покращується саме взимку і відбувається це з кількох причин:

  1. Підйом у віконному бізнесі досягає свого піку у вересні, і саме в цей період завантаження всіх ділянок віконної компанії максимальне. Монтажна служба не є винятком. У зимовий період монтажники працюють спокійно, не поспішаючи, і приділяють кожному замовлення часу трохи більше ніж влітку. Тому замерзлі руки компенсуються підвищеною увагою кожного замовлення;
  2. При монтажі вікна взимку всі недоліки видно відразу після «запінювання» отвору. Якщо десь прозирає, проблема тут же усувається. Крім того, взимку дуже просто визначити де вікна найбільш ймовірне запотівання і попередити цю проблему. Це легко зробити, тому що влітку температура повітря всередині приміщення та на вулиці майже однакова, а взимку спостерігається різкий перепад. Все наочно – тут і зараз! А якщо Ви міняєте вікно влітку, то потрібно дочекатися перших холодів, щоб переконатися, що вікно дійсно поставлене «на-відмінно».

Публікація:Newwall®

Інші статті розділу «Металопластикові вікна»

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх