Україна м. Київ

інформація про продавців
в категоріях і товарах

 • 0
 • Кошик порожній

Як вибрати металопластикові вікна?

Як вибрати металопластикові вікна?
NewWall | 06.12.2021 21:01

Что такое окно?

Що таке вікно?

Отже, Ви вирішили замовити вікно… Для того щоб зробити правильний вибір, потрібно, перш за все, ознайомитися з конструкцією віконного блоку. Віконний блок складається з різних елементів: пластикового (ПВХ) профілю (рама, стулка, імпост, штапик), фурнітури, склопакета та гумових ущільнювачів. Зупинимося на деяких визначеннях:

 • ПВХ-профіль - це конструктивна основа вікна пластиковий профіль, всередині якого знаходиться металевий каркас, що надає жорсткість системі, водовідвідні канали, а також ущільнення та фільтри. Весь внутрішній простір ПВХ-профілю заповнено поперченими перемичками, які є ребрами жорсткості. Ці перегородки утворюють усередині профілю безліч відсіків, наповнених повітрям. Саме ці повітряні камери визначають ізолюючі властивості профілю – чим більше камер, тим "тепліше" профіль. Кількість, розміри та розташування внутрішніх камер не є випадковими. Кожна камера має своє функціональне значення: одна призначена збільшення жорсткості профілю, інша для відпливу води, третя - для кріплення фурнітури.
 • Рама - нерухома частина конструкції, вмонтована у віконний отвір.
 • Стул - це частина вікна, яка кріпиться до рами і може відкриватися і закриватися.
 • Імпост – вертикальна стійка або горизонтальна перекладина, на яку спираються краї стулок.
 • Штапік – це декоративна рамка для кріплення склопакета в рамі.
 • Склопакет - елемент вікна, що складається з двох (однокамерний склопакет) або більше стекол, які розділені повітряним або газовим проміжками та герметично з'єднані за контуром спеціальною дистанційною рамкою.
 • Ущільнювач - неодмінний "аксесуар" кожного вікна, виготовлений на основі складних силіконів - є вирішальним фактором щодо теплоізолюючих властивостей вікна. Ущільнювачі проходять по краю склопакета з обох боків, а також захищають простір між рамою та стулкою.
 • Фурнітура - це єдиний механізм, що складається зі спеціально сконструйованих деталей: кронштейнів, петель, зачепів, тяг, сполучних елементів, що відіграють свою важливу роль у виконанні всієї віконної конструкції завдань енергозбереження, шумоізоляції, захисту, зручності та довговічності. Фурнітура є високотехнологічним елементом вікна. Термін його служби насамперед залежить від надійності та якості фурнітури. Саме на неї припадають основні механічні та динамічні навантаження.
 • Вибір виробникаВибір виробника
 • Перш ніж зупинити Ваш вибір на будь-якій компанії, що продає вікна, постарайтеся отримати максимум інформації про неї, її товар, якість послуг та документальне оформлення замовлення.

Зупинимося докладніше наступні моменти.

Використовувані матеріали та технології. У кожному офісі продаж хорошої віконної компанії є необхідний набір зразків продукції, опис технологій та інформаційні матеріали по всій продукції. Запитуйте: які саме матеріали використовуються, їх характеристика, хто виробляє, попросіть показати зразки. Як показала багаторічна практика, рівень довіри замовника безпосередньо пов'язаний із компетенцією виконавця.

Наявність власних монтажних бригад. Наявність у компанії власних монтажних бригад є важливим моментом в організації робіт, оскільки спеціальне навчання за власними відпрацьованими технологіями компанії, пряма постійна відповідальність перед керівництвом, контроль на кожному етапі монтажу - гарантія якості роботи.

Наявність власного парку вантажних автомобілів.

Наявність власного спеціального автотранспорту забезпечує оптимальні гарантовані терміни доставки продукції та її відносно низьку вартість.

договір. Обов'язково подивіться договір на виготовлення та встановлення вікон. Як правило, договір передбачає докладний опис дій виконавця та замовника. Виконавець проводить виміри, виготовлення вікон із застосуванням якісних матеріалів та дотриманням технології, доставку вікон на об'єкт та встановлення. Договір визначає вартість робіт, терміни виконання замовлення, ліквідацію дефектів отворів (якщо це необхідно), обумовлюються умови демонтажу вікон (якщо є необхідність, інакше демонтаж буде проводитися стандартним способом). У договорі зазначається технологія монтажу. Оздоблення зовнішніх і внутрішніх укосів, так само як і москітні сітки, відливи, підвіконня та ін. також обумовлюються в договорі, якщо Ви хочете отримати вікно "під ключ". Не слід забувати також про вантажно-розвантажувальні роботи та підйом конструкцій на поверх, а також про вивезення сміття.

Після встановлення вікон підписується акт здачі-приймання робіт та проводиться остаточний розрахунок з виконавцем. Замовник має право відстрочити підписання акта на кілька днів-тиждень, щоб переконатися у нормальному функціонуванні вікна або виявити недоліки. Якщо є претензії щодо якості, це має бути відображено в акті здачі-приймання робіт, і фірма-виконавець повинна вжити належних заходів щодо виправлення дефектів за свій рахунок.

Терміни та зміст гарантії. За законом "Про захист прав споживачів"

Гарантйний термін на виріб та монтаж не може бути меншим за 2 роки. Відповідно до існуючих держ. Стандартам гарантійний термін на виріб та монтаж повинен становити не менше 3-х років (за умови правильної експлуатації виробу). Цей термін може бути збільшений під час укладання договору на абонентське обслуговування. Занадто тривала гарантія (15 і більше років) не є достовірною, оскільки не підкріплюється випробуваннями.

Гарантія на фурнітуру зазвичай становить 20 000 разів відкривання-закривання.

Перш ніж підписувати договір, уважно вивчіть зміст гарантійних зобов'язань: що входить - які вироби та послуги, на який термін.

Публікація: Newwall®

Інші статті розділу «Металопластикові вікна»

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх