Україна м. Київ

інформація про продавців
в категоріях і товарах

  • 0
  • Кошик порожній

Експлуатація, догляд, провітрювання металопластикових вікон

Експлуатація, догляд, провітрювання металопластикових вікон
NewWall | 07.12.2021 21:01

Металлопластиковые окна

 

Ви поставили собі нові якісні металопластикові вікна. І щоб радість від нових вікон не затьмарювалася, дотримуйтесь простих порад щодо догляду за вікнами.

 

Чищення рам: нормально забруднені віконні рами легко очищаються теплою водою з додаванням засобу миття посуду. Не слід застосовувати абразивні засоби і в жодному разі обтирати вікна сухою ганчіркою. Для забруднених віконних рам існують спеціальні засоби.
Строго забороняються всі засоби, які містять розчинник, особливо рідини видалення лаку з нігтів тощо.

Ущільнення (гумки): необхідно регулярно видаляти пил та інші опади з ущільнень.

Технічне обслуговування віконних приладів (фурнітури): один раз на рік змащуйте всі рухомі частини приладів маслом або мастилом, що не містить смоли або кислоти. Якщо ці частини погано рухаються, це показує, що мастило потрібно вже раніше.

Вікна не закриваються: рух приладів можна відрегулювати. Але це регулювання має провести фахівець, тобто. постачальник вікон.

Не блокувати вікно: у жодному разі не вставляйте дерев'яний клин або т.п. в щілину між рамою і стулкою, щоб запобігати захлопування! Це може призвести до пошкоджень.
Чищення скла: скло краще очищати чистою, теплою водою за допомогою гарної ганчірки. За потреби у воду можна додавати трохи засоби для миття посуду. Не слід застосовувати агресивні засоби або засоби, що містять розчинник.

Склопакети: Склопакети складаються з двох або кількох стекол. Між склом знаходиться осушене повітря або спеціальний газ. По краях склопакети закриваються спеціальним повітро- та вологонепроникним герметиком. Ізолювальна здатність склопакетів ґрунтується лише на низькій теплопровідності ув'язненого повітря. За певних погодних умов, шибки, а також рами та інші частини вікна, можуть запітніти. Причина в тому, що тепле повітря поглинає набагато більше вологи, ніж холодне. Коли тепле повітря стикається з холодною поверхнею, воно охолоджується і надмірна волога осідає як конденсат. Це відбувається особливо часто у тих випадках, коли стикається висока вологість та низька температура. Залежно від призначення та використання приміщень, висока вологість буває у ванних кімнатах, кухнях та спальнях, а також у житлових приміщеннях, де знаходиться багато рослин. Конденсат утворюється найбільше на нижній частині склопакета, де, що піднімається з опалювальної батареї тепле повітря, через підвіконня, що виступають, не доходить до стекол. Щоб цього, по можливості, не сталося, слід правильно провітрювати приміщення.

Як правильно провітрювати: нові вікна герметичні. Постійної вентиляції через нещільність, як раніше, немає. Тому доведеться провітрювати частіше. Цим можна ще й регулювати вологість повітря у приміщенні. Не має значення, чи заселилися Ви в новобудовах, чи відремонтували стару будівлю. Кам'яні та штукатурні роботи, поклейка шпалер підвищують вологість приміщень. Коли Ви вмиваєтеся, купаєтеся, приймаєте душ, варите, миєте посуд тощо, виділяється волога, яка постійно збільшує відносну вологість повітря. Людина також виділяє вологу. Тому необхідно регулярно провітрювати приміщення. Крім того, можна одночасно уникнути появи грибка. Залежно від призначення та використання приміщень їх слід провітрювати від 3-х до 4-х разів на день. Найкраще протягом, відкривши всі вікна на 1-5 хвилин, враховуючи зовнішню температуру. Провітрюйте лише свіжим повітрям зовні. Вологе повітря має з приміщень вивітрюватися тільки назовні (у жодному разі не в інші приміщення). Опалення та регулярне провітрювання приміщень є передумовою підтримки оптимального мікроклімату приміщень. Запотіле вікно є ознакою того, що приміщення потрібно провітрити.
Ще одна порада: взимку можна легко контролювати тривалість провітрювання. Коли відкривається вікно, зовнішнє скло одразу запотіває. Як тільки цей конденсат зник, можна закрити вікно. За цей час повітря замінилося, а стіни та меблі ще не охолоне.

Публікація: Newwall®

Інші статті розділу «Металопластикові вікна»

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх