Україна м. Київ

інформація про продавців
в категоріях і товарах

  • 0
  • Кошик порожній

REHAU-Sib-Design

REHAU-Sib-Design
NewWall | 06.12.2021 20:27

Вкладаючи свої кошти в облаштування будинку, люди намагаються поєднати економічність та високу якість виробу. Якщо мова йде про нові вікна, то вигідніше варіанта, ніж поставити вікна марки REHAU, мабуть, не знайти.

Віконні системи REHAU дозволяють отримати надійний захист свого будинку від пилу, шуму та вологи і заощадити, при цьому, на засобах по утепленню вікон, миючих та засобах для них, що чистять, тому що ідеально гладка поверхня вікон REHAU обробляється спеціальними антистатичними складами, що запобігають налипання бруду. та пилу. Більше того, вікна цієї марки стійкі і до впливів навколишнього середовища: вони не вигорають на сонці, не розшаровуються і не розтріскуються, що, у свою чергу, робить максимально тривалим термін служби.

Однак, компанія постійно вдосконалює свої вироби, створюючи все більш унікальні віконні профілі і тепер, якщо Ви не менше зацікавлені в гарному особливому дизайні вікна, ніж у його якісних показниках, Ви можете прикрасити свій будинок вікнами з профілів REHAU Sib. З ними тепло, затишок та краса оселяться в будинку на довгі роки.

Отже, що вирізняє вікна REHAU-Sib?

Це їхня унікальна світлопроникність, що дозволяє отримувати більше світла на 5-7%, ніж з усіма іншими віконними конструкціями. Погодьтеся, це дуже важливо, особливо для нашої країни, де багато регіонів страждають від нестачі ясного сонця. А від світлопроникності вікон у житло часто залежить настрій людей. Нова революційна розробка виробників REHAU вже має великий попит у Росії.

Як і всі вироби REHAU, вікна REHAU-Sib створюють найбільш сприятливий для людей мікроклімат у будинку. І не лише створюють, а й підтримують його. Інноваційна багатокамерна будова профілю, у свою чергу, дозволяє заощаджувати на зайвих витратах утеплення житла з боку вікна. Два контури ущільнення теж є відмінним захистом від вологості, протягу і холоду, виключно високо підвищуючи опір тепловіддачі. Все це робить вікна REHAU-Sib ідеальним вибором як для старих, так і для нових будівель, що мають низьку температуру опалення. Засклення великих площ стає можливим завдяки великому армуванню (2 мм), яке, до речі, покращує статистичні дані та дає можливість створювати віконні блоки з великими, по ширині та висоті, стулками.

Як уже згадувалося вище, особливою відмінністю вікон REHAU-Sib є їх неповторний дизайн: сучасний силует, м'які, округлі лінії, що так ефектно надають індивідуальність будь-якому житлу. Більш того, профіль завжди можна оснастити спеціальними накладками, які швидко та економно дозволять змінити дизайн будинку (квартири), відповідно до його обстановки або настрою.

Традиційна якість REHAU-Sib-Design, із системною глибиною 70 мм, відповідає всім вимогам ГОСТ, а широкий вибір декоративних виконань та колірних рішень цих конструкцій (від традиційно білого до каширування під дерево) дає можливість підібрати вікна до будь-якого інтер'єру. Для того, щоб забезпечити водовідведення, конструктори фірми зробили на вікнах REHAU-Sib-Design скошений фальц у рами та спеціальні стулки. Ще одна відмінність вікон REHAU-Sib-Design - це можливість поєднувати їхню коробку з дверними стулками системи REHAU-Brillant-Design, що свого часу дозволило виробникам урізноманітнити гаму своєї продукції за рахунок створення вхідних дверей зовнішнього відчинення.

Отже, особливості конструктивного рішення Rehau-Sib дозволяють надати будь-якому інтер'єру особливість, солідність та унікальність, при цьому вони відповідають усім вимогам сучасних людей до віконних систем. Посилена провідність світла додасть різноманітності інтер'єру житла в різний час доби, а якість виробу дозволить надовго зберегти в будинку тепло, затишок та естетичність.

Інші статті розділу «Металопластикові вікна»

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх