Україна м. Київ

інформація про продавців
в категоріях і товарах

  • 0
  • Кошик порожній

З історії пластикових вікон

З історії пластикових вікон
NewWall | 06.12.2021 20:59

Металлопластиковые окна

Пластикові вікна з'явилися на ринку вже давно.

Матеріал, з якого вони виготовляються, - полівінілхлорид (ПВХ) - є одним із ранніх штучних матеріалів. Вперше він був створений хіміком Регнальдом у 1835 році. З 1912 року почалися пошуки можливостей промислового випуску ПВХ, а 1931 року концерном BASF було випущено перші тонни цього матеріалу.

На початку 50-х років почалося спочатку в США, а потім і в Європі переможна хода ПВХ як матеріал для віконних рам. Один із перших німецьких патентів на віконні рами з ПВХ датується 1952 роком. Перші рами з полівінілхлориду являли собою металеву основу, фанеровану м'яким або напівм'яким ПВХ. Дещо пізніше почався випуск профілів із твердого полівінілхлориду, який частково посилювався дерев'яними або металевими вкладишами.

В 1959 були обладнані перші квартири з вікнами з твердого, модифікованого на ударну в'язкість полівінілхлориду. Після цього минуло ще кілька років, поки рами із ПВХ профілів стали знаходити масове застосування.

Систематична робота як над сировиною, і над машинами (екструдерами) супроводжували швидкий розвиток вікон з ПВХ профілів. Найважливішою метою робіт було досягнення як мінімум того ж терміну служби, який був відомий у дерев'яних вікон, а по можливості, перевищення його. Поруч із механічними властивостями у центрі уваги були екологія, атмосферостійкість, тепло- і звукоізоляція, легкість у догляді, і можливість виготовлення вікон всіх мислимих форм.

Безпроблемне виробництво профілів та гарантія їх високих експлуатаційних якостей було досягнуто за допомогою стабілізаторів та оксиду титану (поряд з іншими добавками).

Вікна із ПВХ профілю завоювали міцне місце на ринках Європи. З ідеї виник якісний, зрілий продукт. Найважливішою передумовою для сьогоднішнього продукту стало створення на ранніх етапах системи контролю якості. В організаційній формі "Об'єднань за контролем якості" зазнавали жорсткої перевірки як профілі, так і вікна з них. Вимоги до них були зафіксовані в різних нормативах, як на виготовлення профілів та вікон із них, так і на встановлення їх у будівельних об'єктах. Всі ці фактори пояснюють швидкий успіх вікон з ПВХ профілів.

Публікація: Newwall®

Інші статті розділу «Металопластикові вікна»

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх