Україна м. Київ

інформація про продавців
в категоріях і товарах

  • 0
  • Кошик порожній

Як зробити вікно гарним?

Як зробити вікно гарним?
NewWall | 06.12.2021 21:21

 Металлопластиковые окнаМеталопластикові вікна

Вікно - настільки звична і невід'ємна складова нашого інтер'єру, що дуже часто ми не надаємо значення його домінуючого впливу на простір кімнати. Вікно подібне до каміна, часто є композиційним центром інтер'єру, особливо якщо воно в кімнаті одне.

Чудово, коли за вікном відкривається чудовий вигляд. Це дозволяє зорієнтувати всю композиційну схему інтер'єру саме на «картину» за вікном. У тому випадку, коли вид із вікна залишає бажати кращого, центром композиції стає джерело природного світла – саме вікно – і ми просто зобов'язані зробити його красивим. 

Спочатку ми повинні вирішити, в якому стилі буде оформлене наше приміщення. Стиль приміщення визначить форму вікна. Чи це чіткі строгі лінії і форма мінімалізму, чи це буде класика з характерними для неї позолоченими деталями інтер'єру (ліпнина і т.д.) вирішувати вам. Тим більше, що сучасний інтер'єр дозволяє використовувати будь-які форми та розміри вікна. А сучасні матеріали для віконних профілів дозволяють втілити будь-які ідеї. Правильний вибір матеріалу з якого буде виготовлено наші вікна, або обмежить можливості з експериментами, або їх розширить. І при цьому потрібно не забути про те, що вікна повинні бути ще й практичними. Щоб будь-якої пори року вони мали естетичний вигляд не лише зсередини, а й зовні. З профілями можна експериментувати скільки завгодно і як завгодно. Застосування спеціальних технологій дозволяє надати вашому вікну будь-якої форми: круглої, трикутної, арки або будь-якої іншої за індивідуальним проектом. Більше того, завдяки профільній системі можна створити інтер'єрні «рифи», тобто надати схожих контурів, кольору і фактури вікнам і дверям кімнати.  

До речі, про колір. Правильний вибір кольору багато в чому визначає майбутню ефектність вікна. Фаворитом у колірному рішенні вікна, як і раніше, є білий колір. Однак, використання яскравих насичених кольорів, при вмілому підході, може дати приголомшливий результат. Для інтер'єрів у класичному стилі чудово підійде колір «під дерево»; мінімалізм дозволяє експериментувати з будь-якими кольорами: з червоним, чорним, синім, металіком та ін. 

Щоправда, просто гарне вікно – це дещо нудно. Вікно має бути максимально функціональним. Зробити його допоможе якісна фурнітура. 

Від якості роботи фурнітури залежить надійність та стабільність роботи вікна загалом: починаючи від зручності в обслуговуванні та закінчуючи захистом проти зломів. 

Головними технічними показниками якості будь-якої фурнітурної системи є її надійність та довговічність, які визначаються механічною міцністю та стійкістю до корозії. 

А ще, на віконні рами з ПВХ можна встановити москітні сітки, які захистять вас від настирливих комах, не зіпсувавши зовнішнього вигляду вікна. 

Головне про що завжди слід пам'ятати, що будь-який недолік інтер'єру завжди можна перетворити на його гідність. Необхідні лише фантазія та почуття прекрасного. І тоді, всі предмети в будинку, зокрема і вікно, займуть гідне місце і створять затишок і комфорт. 

Публікація: Newwall®

Інші статті розділу «Металопластикові вікна»

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх