Україна м. Київ

інформація про продавців
в категоріях і товарах

  • 0
  • Кошик порожній

Дизайн інтер'єру в офісах

Дизайн інтер'єру в офісах
NewWall | 10.09.2018 17:47

Архитектура и дизайн

Яким буває дизайн інтер'єру? "Хорошим", "поганим" і "ніяким". І що сумно, останній вид дизайну - найпоширеніший. Навіть поганий - не так жахливо, оскільки його врешті-решт міняють, а ось "ніякий" приростає до приміщення на століття: він не викликає емоцій, не запам'ятовується, його як би немає. Найчастіше такий інтер'єр "живе" в офісах з їх суворим дрес-кодом стін і однотипно-сумним меблюванням. Якщо співробітники не пам'ятають, якого кольору стіни в офісі - це ще пів біди, але якщо не можуть сказати, чи висить щось на стінах - значить все, що там висить, пора викидати. Викинули? Тепер можна сміливо перефарбовувати спорожнілі стіни.

Золоте правило будь-яких дизайнерських експериментів: світлі тони візуально збільшують простір, темні - зменшують. Пофарбуйте маленький офіс в темно-коричневий колір, і навіть одній людині там буде тісно, ​​дайте тим же стінам світлий відтінок, і співробітники будуть губитися у величезних просторах офісу. Картина перебільшена, але досить вірна. Оскільки дотримання цього прийому навіть в нюансах допомагає творити чудеса із зоровими межами простору.

Правило працює при навіть вибірковому "колоруруванні" стін. Грамотним розподілом фарби можна візуально вкоротити надмірно вузьке і довге приміщення, пофарбувавши коротку стіну в темніший колір. Таким же чином можна опустити занадто висока стелю. Єдиний виняток - коротка стіна з вікном. Тут подібний прийом краще не використовувати, оскільки він створить дуже великий контраст між світлом і похмурим тоном стіни і може навіть викликати запаморочення.

Архитектура и дизайн

Контрастне фарбування допоможе також візуально розділити приміщення на зони. Скажімо, виділити ресепшен із загального фону. Стіни цієї офісної "передпокої" можна оформити в світлі тони, позначивши межі території килимом і диванами, решту приміщення (чітко кордоном, або плавними градієнтами) відвести в темний тон. Якщо офіс - це одна велика кімната, її, як правило, шаткують на сектора перегородками. І правильно роблять, оскільки колір стін, яким би хитрим він не був, не створить фізичної межі між частинами офісу. Але середньостатистичний офіс часто поділений на зони металевими конструкціями, які продаються майже в готовому вигляді. Вони так і називаються "перегородки для офісу". З ними можна за дві години юрту кочівників перетворити в цивілізований бізнес-центр. Однак ці відчутні межі приміщення занадто стандартні. Якщо фірма знімає офіс надовго, має сенс витратити на добу більше часу і звести гіпсокартонні стіни. Досить зробити їх трохи вище людського зросту, і новоспечені кімнати знайдуть вид закритого приміщення. Тепер ці hand-made перегородки можна обігравати контрасним фарбуванням і застеляти килимовими покриттями.

Архитектура и дизайнКоли приблизна тональність офісу вирішена, справа за малим - знайти колір. Взагалі людина до всього звикає, навіть до огидно-ніжним рожевим шпалерам. Щоб в цьому не було потреби, ми дамо кілька порад, які допоможуть уникнути стандартних помилок. Порада перша, елементарна: тестуйте зразки кольорів в своєму незабарвленому офісі, а не біля прилавка з фарбами. Порада друга, серйозна: перевіряйте адекватність кольору і при денному світлі, і при електричному. Є ризиковані відтінки, які повністю залежать від ступеня освітленості офісу. Порахуйте кількість вікон, які заглядають в офіс; якщо їх мало, відразу відкиньте салатові і лимонні відтінки - вони виглядатимуть гнітюче тьмяно при мізерному природному освітленні і нав'язливо яскраво під лампами денного світла.

Ще один нюанс: колір стін має нахабство мінятися залежно від пори року (хоча, в офісі без вікон це правило не працює). Це не означає, що рішення про фарбування офісу потрібно виношувати майже рік, немов дитину, просто згадайте про це, коли зупиніться на якомусь зразку.

Ну, і наостанок. Як би ви не хуліганили з дизайном потрібно пам'ятати, що велика кількість фарб в офісі заважає, як зосередитися, так і розслабитися. Квітів має бути трохи, і один завжди домінуючий, зеброобразна пропорція фарб вб'є будь-який інтер'єр. Якщо ви вибрали однотонне забарвлення стін, приміщення завжди можна пожвавити за допомогою аксесуарів: ламп, ваз, постерів, годин і скульптурних конструкцій. 

Інші статті розділу «Архітектура та дизайн»

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх