Україна м. Київ

інформація про продавців
в категоріях і товарах

  • 0
  • Кошик порожній

Комфорт в маленькій ванні

Комфорт в маленькій ванні
NewWall | 10.09.2018 17:20

Мебель и оборудование

Меблі та обладнання.

У ванній кімнаті важливо оптимально використовувати можливості для зберігання речей, не жертвуючи при цьому вільним простором. Спеціально для невеликих ванних кімнат розробляються компактні ванни, душові установки, дзеркала, шафи, малогабаритні меблі. Компактні світлі меблі з однієї і тієї ж колекції додають приміщенню легкість. Практичною і зручним може виявитися стелаж на роликових опорах з хромованого металу з висувними контейнерами з дротяної сітки. Простір під стільницею умивальника і над ним максимально використовуємо для розміщення полиць і шаф.

Під стільницею можна сховати навіть пральну машину.

Якщо ж для меблів місця зовсім не знаходиться, то будемо максимально використовувати простір стін, точніше, стінових ніш і полиць.

Дзеркала відносять до традиційних прийомів зорового збільшення простору. У нашому випадку без дзеркала точно не обійтися. Воно тут доречно як ніде - і функціонально, і естетично, і зорово розширює простір. Можна додати йому універсальності: щоб воно не просто висіло на стіні, а ще і служило дверцятами шафки для дрібниць. Якщо ванна недостатньо освітлена, додатковою зручністю може стати що кріпиться на стіні, з мінливим кутом нахилу.

Опалювальні елементи, полотенцесушителі, без яких сьогодні обходиться рідко яка ванна, теж просять свого місця. Подумаємо, чи не можемо ми зробити їх багатофункціональними. Наприклад, перетворити полотенцесушитель в опорну систему, яка підтримує невелику поличку для необхідних дрібниць і одночасно служить опорною системою для складного екрана ванни з оргскла (ефектна і практична альтернатива завіски).

Невеликий простір зобов'язує до дріб'язків продумати оформлення, щоб ванна вийшла естетична і функціональна. Наші союзники - колір, світло і форма. Якщо первинний варіант планування не відповідає вашим завданням, її можна поміняти в розумних межах і з досягненням максимуму комфорту. Щоб використовувати кожен сантиметр в своїй ванні, порадьтеся з професіоналами, які зможуть запропонувати вам оптимальні варіанти.

У глянцевих журналах ванна кімната виглядає як розкішний салон. Сяйво і блиск, кожна дрібниця на своїй поличці, з вікна можна любуватися прекрасною природою і хмарами, що пропливають по небу. Є місце тренажеру, солярію, кушетці для відпочинку. А що ми маємо в типовому житлі? Суміщений санвузол площею 3-5 кв. метра, що і кімнатою не зважишся назвати. Але якщо дизайнер бере на озброєння девіз "краще менше, та краще", результат може виявитися вражаючим. Сьогодні ми познайомимо вас з прийомами, що дозволяють зробити невелике приміщення ванною цілком комфортним, красивим і сучасним.

Планування і розміщення сантехніки продиктовано розташуванням стояків, розводкою труб гарячої та холодної води. Найбільш жорстка прив'язка - унітазу до каналізаційного стояка. Зазвичай цю частину зашивають в короб, який мало радує око. Якщо стояк вже існує, то краще його не тільки сховати, але і використовувати максимально раціонально, наприклад, заховати в нього бачок. Якщо ж ви вдалися до перепланування, то діапазон рішень значно розширюється. Шляхом правильної установки сантехніки вже можна виграти частину корисної площі. Сучасна сантехніка дозволяє розташовувати раковини і унітази на одній невисокій перегородці з різних сторін, що часом забезпечує економію місця і функціональне зонування санвузла. Є сучасні моделі унітазу з пристроєм глибокого змиву, який кріпиться прямо до стіни.

 Таке рішення не тільки допомагає економити простір, але і створює додаткові зручності для миття унітазу.

Архитектура и дизайн

Перегородка може розділяти також ванну і раковину, раковину і душову кабінку, яка таким чином надійно ізолюється. Головне ж достоїнство такої перегородки в тому, що вона приховує в собі систему трубопроводів.

Монтаж трубопроводів сантехнічного устаткування можливий і в примикають до стін ванної невисоких цоколях. Це скорочує час і вартість будівельних робіт, адже в цьому випадку можна обійтися без послуг муляра і штукатура. Вбудовані об'єкти сантехніки оформляються по-різному. Найбільш популярні оболонки-виступи висотою до 1 метра, верхні поверхні яких використовуються як полки. Цокольні елементи можуть облицьовуватися плиткою, оклеиваться шпалерами або оброблятися деревиною.

Роздільниками простору можуть стати і більш функціональні речі, предмети меблів, наприклад, в маленькому санвузлі зони туалету і умивальника можна відокремити один від одного вузькою шафою з висувною секцією, а саму шафу розташувати на електронагрівачі, доповнює систему електрообігрівання підлоги або іншому використовуваному у ванною предметі. Для повного комфорту відстань від перегородки або стінки шафи до унітазу повинна складати не менше 25 см. Монтажний вузол сантехнічного устаткування з облицювальною панеллю, вбудований в кут, віднімає мінімум корисного простору.

Великі перспективи відкривають кутові рішення. У кутку може відмінно розміститися пральна машина і невелика кутова комора над нею, іноді відмінно вписується ванна, раковина, унітаз, звільняючи "традиційні" свої місця.

Архитектура и дизайн

Кутова душова кабіна дозволяє домогтися комфорту на мінімальній площі. Для тісних приміщень такий варіант оптимальний: центр обертання двері можна встановлювати індивідуально, можна також придбати кабіни з кутовим входом, з розсувними дверима, а також круглою і п'ятигранної формою. Завдяки корпусу з натурального скла вона зовсім не захаращує простір. У зовсім крихітних ваннах можна обмежитися тільки душем і відмовитися від вбудованого піддону, завдяки чому кімната буде здаватися просторіше. Такий душ може відокремлювати від іншого простору ванни тільки легка скляна перегородка, яка захищає приміщення від бризок.

Буває, що хочеться мати в своєму розпорядженні максимум необхідної сантехніки, розширений набір зручностей. Але якщо її розмістити традиційним чином, зовсім не можна буде повернутися. У цьому випадку на допомогу можуть прийти нестандартні рішення. Наприклад, незвичайна конфігурація приміщення ванної таїть резерви і може дати досить цікаві рішення. Під прямим кутом устаткування може і не уміщатися, але зміна кута установки устаткування забезпечить вільний доступ до нього.

Підвищити місткість кімнати допоможе "гнучка" організація корисного простору. Наприклад, застосування мобільний умивальник з акрилу, який завдяки міцному шарніру, легко міняє своє положення. Така ж поворотна шафка, встановлена ​​в кутку душової кабіни. Поєднання повноцінної ванни з душовою кабіною. При подібних рішеннях для візуального об'єднання всіх частин простору цоколь ванної і стіни бажано облицювати одним і тим же матеріалом.

Колір у ванній задають в основному настінна і плитка для підлоги. Тут діє загальне для всіх типів приміщень правило: світлі тони і прозорі матеріали зорово розширюють простір, темні зменшують. Відмовтеся від темних або занадто яскравих тонів плитки, від плитки з великим малюнком. Блискучі поверхні теж не підійдуть - вони збільшують враження. Поверхні і плитки і меблів краще вибирати матові. Покладена по діагоналі підлогова плитка зрітельно збільшує приміщення.

Світла у ванній кімнаті повинне бути розумна кількість, тому що це не хірургічна операційна. Функціональний світильник в зоні дзеркала.

Інші статті розділу «Архітектура та дизайн»

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх