Україна м. Київ

інформація про продавців
в категоріях і товарах

  • 0
  • Кошик порожній

Прозорий офіс - меблі та офісні перегородки зі скла

Прозорий офіс - меблі та офісні перегородки зі скла
NewWall | 10.09.2018 20:45

Архитектура и дизайнПопулярні зараз в офісах і меблі, повністю виконані зі скла, включаючи каркаси і опорні елементи "Цілком прозорі" меблі вважаються найпрестижнішими і вишуканою в Європі. Подібні вироби часто стають логічним центром інтер'єру, відразу притягаючи до себе погляд. Цю роль можуть виконувати журнальний столик, підставка або стелаж.

Однак не тільки меблі можуть бути виконані зі скла. Сучасні технології дозволяють буквально весь офіс "одягнути" в прозорий одяг. Не виняток тут і системи офісних перегородок, які вже давно стали одним з найбільш зручних інструментів для структурування простору в офісі і розділення його на різні функціональні зони. Традиційна офісна перегородка має дві головні складові: каркас (переважно з алюмінію) і панель. Панелі можуть бути з різних матеріалів, в тому числі і зі скла. А можна обійтися і без металевого каркаса: на українському ринку стрімко набирають популярність відносно нові конструкції - суцільноскляні перегородки. Їх поява стала своєрідним апогеєм моди на скло в області облаштування ділових просторів. Загартоване скло для таких перегородок проходить спеціальну термічну обробку, завдяки чому його міцність підвищується в 5-8 разів у порівнянні зі звичайними показниками. Навіть в разі руйнування воно не заподіє ніякої шкоди, так як розбивається на шматочки без гострих кромок. А якщо використовувати ламіновані або армовані стекла, плівка або мідний дріт утримуватимуть осколки які утворяться.

Секції суцільноскляних перегородок монтуються буквально "стик в стик" (зазор становить не більше 2 міліметрів), тому створюється враження, що перед вами суцільна скляна стіна. Каркасні перегородки з склінням або суцільноскляні перегородки будуть дуже доречно виглядати в офісі з сучасним дизайном. Вони дозволяють створити єдиний вигляд робочого простору, більш ефективно використовувати природне освітлення, а також візуально збільшують приміщення. Часто такі перегородки застосовуються при оформленні торгових залів або суспільних закладів.

Дизайнери не обмежені природною якістю скла - прозорістю. За бажанням, матеріал можна тонувати в будь-який колір або матувати його поверхню (повністю або по трафарету), нанести на нього різноманітні малюнки. Наприклад, помістити на панель логотип компанії, або додати в малюнок корпоративні кольори, що стане додатковим плюсом для дизайну в цілому.

Однак не можна забувати, що найчастіше інтер'єр "роблять" деталі. Тому невеликі елементи оформлення (такі, як світильники або аксесуари) також повинні бути виконані в стилі, відповідному під загальну обстановку. Наприклад, можна використовувати скляні вази оригінальної форми і незвичайного забарвлення, а прозорі світильники допоможуть створити необхідне освітлення.

Таким чином, буквально весь офіс можна "одягнути" в скло: починаючи від фасаду будівлі і закінчуючи аксесуарами. Завдяки можливостям сучасної архітектури і дизайну створюються робочі приміщення, виконані у високотехнологічному і модному стилі XXI століття, які самі по собі стануть додатковим плюсом для компанії, підкреслюючи її прагнення до постійного оновлення і вдосконалення.

Архитектура и дизайнСучасні офіси не схожі на ті безликі, сірі будівлі, якими вони були ще півстоліття тому. Тепер вони можуть вражати незвичністю свого оформлення як зовні, так і зсередини. Природно, прогрес в цій області не стоїть на місці, з'являються нові напрямки ділового дизайну. Розвиток технологій дозволило використовувати в облаштуванні офісів нові конструкційні та оздоблювальні матеріали (такі, як пластик, скловолокно) і розширити можливості традиційних - скла, дерева та металу. На даний момент в моді скло. Тому, як воно використовується в дизайні сучасних офісів і офісних будівель, і буде присвячена ця стаття.

Для початку зупинимося більш детально на архітектурі, де скло застосовується для облицювання фасадів будівель. Ця тенденція прийшла до нас із Заходу: там уже кілька десятиліть багато бізнес-і торгові центри, а також житлові будинки зводяться із заскленими фасадами. Поява функціонального (тобто володіє особливими властивостями, наприклад, підвищена міцність і безпекою в разі руйнування) і декоративного скла значно розширило можливості архітекторів і дизайнерів. Сучасні технології дозволяють зводити засклені фасади на висоту більше 100 метрів, завдяки безрамним конструкціям панелі можуть бути різної форми.

Але не тільки архітектори широко використовують скло у своїй роботі-останні досягнення в цій галузі взяли на озброєння і дизайнери. Взагалі, скло століттями застосовувалося в оформленні інтер'єрів. Кілька століть тому цей матеріал вважали благородним і дуже дорогим, вироби з нього були статусними і говорили про високе становище господаря. Розвиток технологій подарував склу нове життя. З тією лише різницею, що тепер це доступно всім бажаючим, а не тільки обраним.

Уже давно перестала вважатися екзотикою скляні офісні меблі. Вони можуть бути як з використанням металу (наприклад, каркаси для столів і стільців, столиків і шаф виконуються з алюмінію або сталі), так і цільностекляною. Подібні предмети тільки на перший погляд здаються крихкими і не пристосованими для експлуатації. Сучасні технології обробки скла дозволяють підвищити їх міцність у кілька разів, в результаті чого прозорі меблі з легкістю витримують чималу вагу.

Модною тенденцією в меблевому дизайні стало виготовлення зі скла стільниць, тумб різного призначення (наприклад, під побутову техніку). Виконуються зі скла і стелажі, які виглядають досить оригінально - на перший погляд здається, що предмети, поміщені на полки, немов парять в повітрі. Вибір подібних меблів зараз дуже великий. Наприклад, сучасні колекції офісних меблів італійської компанії-виробника MDF відрізняються строгими прямими лініями, холодним, вишуканим поєднанням сріблястого алюмінію і скла - все це як не можна краще відображає дух сучасних напрямків у дизайні. Або колекції Reflex-Angelo (Італія) - більш рвучкі і незграбні, нарочито грубі і в той же час привабливі в своєму витонченому мінімалізмі поєднання скла, металу і оригінальних декоративних елементів.

Інші статті розділу «Архітектура та дизайн»

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх