Україна м. Київ

інформація про продавців
в категоріях і товарах

  • 0
  • Кошик порожній

Акумуляторний інструмент Status

Акумуляторний інструмент Status
NewWall | .. :

Аккумуляторний інструмент STATUS

Істотною перевагою сучасних акумуляторних інструментів є проста і швидка заміна виряджених акумуляторних блоків зарядженими. Завдяки цьому, інструменти, що працюють на акумуляторах, через кілька секунд знову готові до роботи. Акумуляторний інструмент завжди буде правильним вибором, якщо Вам необхідно виконувати роботи по заворачівнію шурупів, свердління або ударному буріння незалежно від електромережі.

Ми представляємо нове покоління потужних акумуляторних інструментів STATUS, готових на рівних змагатися навіть з мережевими інструментами. Вражаючі показники потужності, підвищений крутний момент це найважливіші аргументи на користь нових акумуляторних інструментів. Спектр високопродуктивних інструментів включає в себе акумуляторні дрилі і гвинтоверти для свердління і закручування гвинтів в дереві і металі. Ударні дрилі і перфоратори досягають відмінних результатів в свердлінні каменю і навіть бетону. Чудові показники і у акумуляторних болгарок, електролобзиком і електрорубанків.

Електроінструменти STATUS розроблені італійськими дизайнерами, що володіють великим досвідом і знаннями в сучасному конструкторсько-технологічному процесі створення електротехнічної продукції, ну і звичайно, традиційно є законодавцями мод в ергономіці та оформленні зовнішнього вигляду виробів.

Ми не поділяємо інструменти з наших ліній по зовнішньому вигляду, так як всі вони виконані з однаково високоякісних матеріалів і комплектуючих, а відрізняються лише спеціалізацією та оптимізацією ціни до області застосування.

Головне пам'ятати, що купити інструмент STATUS правильне рішення, купуючи наш інструмент, ви завжди впевнені в ньому. Ви можете на нас покластися, наш інструмент відмінної якості і буде сумлінно служити вам.

Newwall ®

Інші статті розділу «Інструмент»

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх