Україна м. Київ

інформація про продавців
в категоріях і товарах

  • 0
  • Кошик порожній

Патрони свердлильні

Патрони свердлильні
NewWall | 09.09.2021 19:26

Багато складні процеси стали набагато приємніше і простіше завдяки тому, що є допоміжний інструмент, різної спрямованості: перфоратори, гайковерти, дрилі. Якщо ви бажаєте полегшити свою працю і прискорити ремонтно-будівельні процеси, варто купити інструмент Україна, скориставшись відповідними розділами нашого каталогу з великим асортиментом, в якому представлений якісний і надійний інструмент Wolfcraft. В цьому розділі ви зможете вибрати різні свердлильні патрони для відповідних інструментів.

Патрони свердлильні призначаються для надійної фіксації свердлильних фрез. Закріплюється патрон свердлильний на інструменті за допомогою двох гвинтів або за допомогою швидко разжимного пристосування. Застосування ключів для цього не потрібно. Допускається використання патронів свердлильних, як для вітчизняних виробів, так і для імпортних апаратів.

Наприклад, свердлильний патрон 2600 Wolfcraft прийнятний для ударного свердління, його можна використовувати для право / лівостороннього обертання для продукції марок AEG, Peugeot Bosch, Kress, Makita, Fein, Hitachi, Metabo (Ø 43 мм). Внутрішня різьба становить 1/2 "* 20.

Для використання деяких патронів потрібні ключі, наприклад, для DIN 6349, Bosch, S2A, AEG, Kress, Rockwell, Metabo, Fein, Röhm, варто використовувати ключ для свердлильного патрона відповідного призначення (для конкретної торгової марки).

Дуже зручним для застосування є гнучкий вал з свердлильним патроном

Для безперебійної роботи будь-якому майстрові необхідно мати змінні деталі для використовуваних пристроїв: варто купити інструмент - патрон для електричного гайковерта, з розміром входження 0.5-6.5mm.

Дані пристосування досить зручні в роботі. Їх використання дає можливість практично одним рухом руки замістити оснащення. Варто враховувати, що патрони для перфораторів можуть мати відмінності, в залежності від характеру здійснюваних робіт. Окремі вироби, застосовуються для робіт по металу та дереву, тут підійдуть спеціальні свердлильні патрони, які оснащені переходником. В стаціонарний патрон, можна вставити додатковий патрон, що дасть можливість виконувати більш тонкі і прості роботи. Звичайно ж, в цьому немає потреби в тому випадку, коли вже є проста дриль. Коли ж всі операції ви виконуєте при використанні перфоратора, то додатковий патрон-перехідник вам точно буде необхідний.

Полегшите свою працю - вибираючи краще!

автор Загудайлов Євген

* Стаття авторська, передрук чи наступне копіювання без погодження з Newwall ® заборонена

Інші статті розділу «Інструмент»

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх