Україна м. Київ

інформація про продавців
в категоріях і товарах

  • 0
  • Кошик порожній

Електроінструменти STATUS

Електроінструменти STATUS
NewWall | 21.11.2021 21:51

Електроінструмент STATUS

Розроблені італійськими дизайнерами, що володіють великим досвідом і знаннями в сучасному конструкторсько-технологічному процесі створення електротехнічної продукції, ну і звичайно, традиційно законодавцями мод в ергономіці і оформленні зовнішнього вигляду виробів. Оптимальне співвідношення ціни та якості, широкий асортимент, що пропонується у трьох різних лініях (Premium, Classic, Heavy Duty) – це та основа для споживачів, за якою все більше майстрів різного рівня обирають нашу продукцію.

Ми не розділяємо інструменти з наших ліній на вигляд, так як всі вони виконані з однаково високоякісних матеріалів і комплектуючих, а відрізняються лише спеціалізацією та оптимізацією ціни до галузі застосування.

PREMIUM – домінуюча лінія у гамі інструменту STATUS. Це високоефективний та якісний електроінструмент, корпуси редукторів якого виготовлені з алюмінієвих або магнієвих сплавів. Вимикачі та інші комплектуючі мають підвищену надійність. Рекомендується для застосування в будівництві як професійний інструмент.

CLASSIC - напівпрофесійний інструмент, призначений для використання будівельно-ремонтними бригадами та при проведенні будівельних робіт власними силами. Має відмінне співвідношення ціни та якості для перерахованих вище цілей.

HEAVY DUTY - особливо міцні та надійні інструменти, розраховані на безперервний режим роботи.

Рекомендується до застосування професіоналами під час проведення будівельно-монтажних робіт в особливо важких умовах та в індустрії.

У програмі також є серія садового інструменту GARDEN.

Інші статті розділу «Інструмент»

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх