Україна м. Київ

інформація про продавців
в категоріях і товарах

  • 0
  • Кошик порожній

Садові інструменти GARDENA

Садові інструменти GARDENA
NewWall | 15.09.2021 22:05

Незалежно від того, є у вас сад або ви тільки плануєте реалізувати новий проект, вам необхідно багато зробити, перш ніж приступати до роботи. Крім того, якщо ви хочете, щоб сад зберігав гідний вигляд, потрібно доглядати за ним протягом усього року, незалежно від сезонів. Обсяг роботи може вас налякати, проте при продуманому плануванні та наявності правильних інструментів садівництво перетворюється в довгоочікуване і захоплююче заняття. Інструменти та приладдя GARDENA вибирають не тільки через їх ефективності, але ще й тому, що вони реально, раз по раз, допомагають якісно виконувати будь-яку роботу.

Правильна комбінація рукоятки і інструменту для виконання будь-якого завдання в Вашому саду

GARDENA combisystem - це інтелектуальна система, що дозволяє комбінувати рукоятки з різними інструментами для виконання широкого кола робіт в саду. Одну рукоятку можна без проблем використовувати з кількома садовими інструментами, наприклад, дерев'яну рукоятку - з граблями, мотикою, щіткою для доріжок або навіть з лопатою для прибирання снігу. Проста, точна фіксація за допомогою гвинта гарантує відсутність вібрації, надійність і комфортну роботу. Зручні і практичні ручні інструменти GARDENA combisystem - прекрасні помічники в догляді за рослинами в горщиках, а також квітковими клумбами і овочевими грядками невеликого розміру.

Інші статті розділу «Інструмент»

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх