Україна м. Київ

інформація про продавців
в категоріях і товарах

  • 0
  • Кошик порожній

Щітки Wolfcraft

Щітки Wolfcraft
NewWall | 21.11.2021 21:47

Одну із груп інструментів Wolfcraft Україна становлять технічні щітки для обробки поверхонь. У широкому асортименті представлені щітки різної форми та виготовлені з різних матеріалів.

Щітки застосовуються для обробки швів зварювання, для видалення задирок, які утворилися при фрезеруванні, шліфуванні, точенні або свердлінні, для очищення різних поверхонь від лакофарбових покриттів, іржі, окалини. Без застосування щіток не обходяться при таких обробних роботах як матування, структурування, нанесення шорсткості, сатинування.

Високий ступінь еластичності та міцності якісного дроту, який використовується для виготовлення щіток, що входять у набір із 4 сталевих мініщіток Wolfcraft, дозволяє використовувати щітки протягом тривалого часу.

Обробити конструкційну, вуглецеву, леговану або нелеговану сталь, камінь та пластмасу Вам допоможе щітка зі сталевого дроту Wolfcraft відповідної фактури.

Як шліфувальний матеріал для металу та дерева широко застосовується нейлонова щітка у формі диска Wolfcraft, для виготовлення якої використовується нейлонова нитка, на яку нанесено абразивне зерно. Ця щітка не боїться гострих граней на металі і має здатність обробки важкодоступних місць. Нейлонова щітка дуже зручна для штучного отримання виду старої деревини, що досягається за рахунок того, що щітка вибирає м'якіші волокна деревини, не торкаючись твердіших волокон. Для більш глибокої текстури рекомендується спочатку обробити деревину металевою щіткою, а потім нейлоновою. Для обробки виробів із кольорових металів застосовується дротяна щітка із латуні Wolfcraft різної форми. Ці щітки виготовляються з неплетеного гофрованого дроту. Щітки добре очищають місця спайки та структурують поверхню кольорових металів.

Щітка дротяна у формі чаші для УШМ із джгутового дроту Wolfcraft застосовується як насадка для шліфування, матування, видалення корозії, шлаку та задирок, структурування, полірування кутовою шліфувальною машиною.

Асортимент інструментів Wolfcraft Україна також включає дискові щітки різного діаметру з плетеного і неплетеного дроту з різьбленням, хвостовиком і отвором, щітки у формі чашки з хвостовиком і різьбленням, віялові щітки та кистьові з хвостовиком.

Щоб купити інструмент Україна Wolfcraft, Вам достатньо відвідати наш сайт і зробити свій вибір! 

автор Загудайлов Євген.

*Стаття авторська, передрук або копіювання без погодження з Newwall ® заборонена

Інші статті розділу «Інструмент»

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх