Україна м. Київ

інформація про продавців
в категоріях і товарах

  • 0
  • Кошик порожній

Електроінструмент KRESS

Електроінструмент KRESS
NewWall | 21.11.2021 21:48

Kress Elektrowerkzeuge — німецька компанія, що розробляє та виробляє та електроінструменти: шуруповерти, дрилі, перфоратори, електролобзики, болгарки, штроборізи під торговою маркою Kress.

 Компанія розташована у місті Бізінген (земля Баден-Вюртемберг). Заснована в 1928 році в містечку Лустнау (нім. Lustnau), що нині входить до складу університетського міста Тюбінгена. Спочатку це була невелика майстерня, що спеціалізувалась на встановленні та обслуговуванні на автомобільній електроніці. Стартовий капітал компанії становив лише 100 марок. У 1929 році компанія починає випускати невеликі електромотори постійного та змінного струму.

 У 1930-ті роки компанія збільшує випуск електромоторів, для чого купується та встановлюється нове автоматизоване обладнання.

 З 1945 року компанія спеціалізується виключно на виробництві електродвигунів. У 1952 році в компанії працюють вже 75 працівників, на заводі в Тюбінген-Лустнау вони виробляють двигуни для пральних машин і центрифуг для віджиму білизни. В цей час компанія відходить від

випуску кустарних виробів і починає виробляти серійні вироби у промислових масштабах

У 1960 році компанія відкрила другий свій завод у місті Бізінген, на цьому заводі освоюється випуск нових видів продукції. До лінійки електромоторів додалися двигуни для приводу паливних насосів, двигуни для кавомолок.

1964 року компанія випустила перший інструмент під маркою Kress. Це був багатофункціональний пристрій «Комбілектрик», за допомогою якого можна було свердлити деталь, обертати її (у тому числі і в токарному верстаті), стругати, пиляти, шліфувати. Потім, того ж 1964 року, було випущено перший електродриль Kress. У 1969 році компанія виводить на ринок уже цілу лінійку електроінструментів за допомогою яких можна було свердлити, пиляти та шліфувати.

У 1975 році фірма стала комплектувати свої інструменти швидкозатискним патроном "х-mal-click". До 1978 фірма налічувала вже 230 працівників, на рік випускалося 400 тисяч інструментів. У 1979 році у фірми з'являється філія у Швейцарському місті Ваттвіль.

У 1988 році фірма випускає комбіновану циркулярну та ланцюгову електропилу.

У 1995 році на ринок випущена багатофункціональна акумуляторна пилка.

У 1996 році фірма випустила на ринок перфоратор із функцією відбійного молотка.

З 1997 року фірма всю продукцію поділила на дві лінійки: професійну і напівпрофесійну. Інструменти в сіро-синій гамі призначені для напівпрофесійного використання, інструменти з сіро-червоної гами призначені для професіоналів та для використання у промисловості

2003 року фірма налічувала 300 працівників, на рік випускалося понад 700 тисяч інструментів.

Інструменти Kress створюються модульною конструкцією, що прискорює та полегшує процес сервісного обслуговування.

У 2001 році було відкрито торгове представництво компанії Kress у Франції, а в 2002 році – у Росії (Москва).

З 2007 року весь інструмент, що випускається фірмою, має загальну гарантію в 2 роки і 10 років у деяких країнах Євросоюзу, за умови реєстрації інструменту на сайті фірми та щорічного періодичного обслуговування в мережі гарантійних майстерень виробника. Десятирічна гарантія Kress по суті ґрунтується на системі планово-попереджувального ремонту.

Інші статті розділу «Інструмент»

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх