Україна м. Київ

інформація про продавців
в категоріях і товарах

  • 0
  • Кошик порожній

Будівельні міксери

Будівельні міксери
NewWall | 06.10.2021 18:33

Будівельні міксери

Міксер для змішування будівельних сумішей незамінний помічник на будь-який будівельному майданчику і при оздоблювальних роботах. Багато хто до цих пір використовують дриль, спеціально не призначену для цих цілей, що призводить до швидкого виходу дрилі з ладу від підвищених навантажень. Міксер ж значно спрощує роботу зі змішування і прослужить довше, ніж яка не передбачена для цих цілей дриль. Хоча, існують і дрилі-міксери, що дозволяють використовувати їх для свердління і для змішування, але головні противники таких рішень (як і багатьох інших багатофункціональних пристроїв) вага і ергономіка - вага занадто великий через додаткової функції дрилі, а ергономіка занадто універсальна і не дає повністю розкрити зручність роботи з функцією дрилі або міксера окремо.

Якщо вибір будівельного міксера не обмежений конкретною сумою, яку ви готові заплатити, першим питанням, яким ви поставите, буде питання: яку модель віддати перевагу? А продавець, до якого ви звернетеся, в свою чергу поставить вам питання: для яких цілей вам потрібен інструмент? Придбання тієї чи іншої моделі залежить від завдань, які потрібно вирішити з її допомогою. Важливими показниками, що впливають на вибір, є обсяг і консистенція матеріалу, який належить перемішувати. Чим більше обсяг, тим потужнішим має бути апарат. Така ж залежність існує і щодо в'язкості маси. При виборі потрібно враховувати і характеристики самого матеріалу. Важлива роль тут належить крутним моментом, який повинен бути досить високим для ефективного провертання мішалки в тугий масі. При тривалому перемішуванні великого обсягу тугого і важкого розчину потрібен апарат з потужність не менше 1 квт.
Якщо інструмент потрібен для перемішування лаків, фарб або клеїв, в першу чергу потрібно звернути увагу на такий показник, як частота обертів. Машини для таких робіт відрізняються невеликою вагою, завдяки якому здобули популярність у жінок-малярів.

Є у продажу і двохшвидкісні апарати, здатні виконувати як важку роботу, та й легшу. Зручність у використанні забезпечують електронні регулювальні системи, якими оснащуються міксери. Важливе значення для потужних інструментів, особливо при перемішуванні важкої маси, має система, що підтримує обороти під навантаженням. Ряд покупців, що віддають перевагу інструменти, як то кажуть, два в одному, набувають замість спеціалізованих перемішують апаратів дриля з функціями міксера. Слід зазначити, що такі інструмент не призначені для жорстких умов експлуатації. Найчастіше при великих навантаженнях відбувається згинання шпинделя, та й продуктивність при роботі з дрилем набагато нижче, до того ж при інтенсивному застосуванні інструмент швидко зношується і виходить з ладу. Але для нечастого використання для перемішування легких розчинів цілком згодиться і такий варіант.

Інші статті розділу «Інструмент»

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх