Україна м. Київ

інформація про продавців
в категоріях і товарах

  • 0
  • Кошик порожній

Дискові пили Rebir

Дискові пили Rebir
NewWall | .. :

Дискова пила - незамінний помічник у господарстві або на будівельному майданчику. Дискова пила легко і швидко справляється з розпилюванням дерева, ДСП, МДФ, ОСБ, пінобетону та багатьох інших матеріалів. Звичайно, їй не під силу розрізати сталь. Але, з обробкою деревини, цей інструмент справляється на відмінно. Якщо порівнювати дискову пилу з електролобзиком, то дискова пилка перевершує його за багатьма параметрами. Лінія зрізу після дискової пили ідеальна рівна, чого неможливо домогтися, користуючись електролобзиком. Але, відрізати по кривій лінії дисковою пилкою не вийде. За допомогою дискової пили можна робити зрізи під прямим кутом і під косим. У багатьох дискових пилах реалізовано тільки 2 положення різу - під кутом 90 градусів, і під кутом 45 градусів.

Дискові пили можуть бути стаціонарними і ручними. Ручні пили менше за розміром, у них є зручні ручки для роботи. Стаціонарні пилки кріпляться на столі. За допомогою стаціонарних пив підвищується точність в обробці деревини. Але, зараз випускаються ручні дискові пилки з можливістю установки в стаціонарне положення.

Дуже важливо для кожного матеріалу використовувати спеціальний пильний диск. Так як немає універсального інструменту, так і немає універсальних дисків. Глибина різу залежить діаметра пилкового диска. У свою чергу, для кожної дискової пили є обмеження в розмірах дисків. Адже, при створенні дискових пилок виробники розраховують оптимальне співвідношення потужності пили і максимально допустимого розміру пилкового диска. Прогрес зараз настільки далеко зайшов, що навіть у найвіддаленіших селах дрова вручну ніхто не пиляє.

 Дискові пилки відносяться до розряду електроінструменту. Дуже якісний електроінструмент випускає компанія Rebir. Пилки дискові Rebir представлені цілою лінійкою моделей інструментів. Пилки дискові Rebir виконані не тільки в різному дизайні, але і мають різні характеристики. Підібрати підходящий інструмент можна як для будинку, так і для професійного використання. Об'єднує весь модельний ряд дискових пилок відмінна якість, перевірена роками, і досить скромна ціна інструменту такого рівня. Практично всі моделі дискових пилок Rebir передбачають установку в стаціонарне положення. Також, виробник подбав і про безпеку. Дискові пили забезпечені блокуванням від випадкового натискання кнопки включення.

 автор Загудайлов Євген

* Стаття авторська, передрук чи наступне копіювання без погодження з Newwall ® заборонена

Інші статті розділу «Інструмент»

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх