Україна м. Київ

інформація про продавців
в категоріях і товарах

  • 0
  • Кошик порожній

Шліфмашини Rebir

Шліфмашини Rebir
NewWall | 21.11.2021 21:45

Шліфмашини – це інструмент, призначений для шліфування поверхонь. З його допомогою можна видалити іржу, стару фарбу та зашліфувати поверхні після шпаклівки. Досить широко використовується в малярській справі як у будівництві, так і при фарбуванні автомобілів.

Всі чудово знають, що перед фарбуванням або перед обклеюванням шпалер, стіни та стелі спочатку шпаклюють. Але, не можна просто нанести фарбу на поверхню, що відшпаклюється. Адже після роботи шпателем залишаються невеликі дефекти, які відразу побачать після фарбування. Це і подряпини, і хвилі, і просто грудки шпаклівки. Ці всі похибки забираються за допомогою шліфувальної машини. Звичайно, можна скористатися старим дідівським способом і затерти все вручну. Але це настільки стомлююча і одноманітна робота, що хочеться виконати її якнайшвидше. При використанні шліфувальної машини, продуктивність робіт збільшується в кілька разів. Таким чином, Ви значно заощадите свій час.

Різновидів шліфувальних машин досить багато. Але найбільш поширені стрічкові шліфувальні машини. Стрічкові шліфувальні машини використовують для обробки великих площин. Також досить часто використовуються при реставрації та виготовленні дерев'яних вікон і дверей.

Старим дерев'яним вікнам досить просто вдихнути нове життя. Ось тут, шліфувальна машина буде просто незамінна. Після грубого видалення фарби потрібно обробити вікно шліфувальною машиною. Потім, після шпаклівки знову обробити шліфувальною машиною. Вручну це робити дуже довго.

При виборі шліфувальних машин потрібно заздалегідь визначитися, як часто Ви будете використовувати даний електроінструмент. Справа в тому, що побутові шліфувальні машини не призначені для постійної роботи. Вона сильно грітиметься, і кожні 10 хвилин доведеться робити перерву на 15 хвилин. Це дуже незручно. Так що краще відразу взяти шліфувальну машину належної якості і не псувати собі нерви в процесі роботи.

Шліфмашини Rebir ідеально підходять для якісного виконання шліфувальних робіт. За допомогою цього інструменту, не важко обробити великі площі не роблячи тривалих перерв. У цьому інструменті передбачений пилозбірник, що робить роботу менш запиленою. Шліфмашини Rebir мають ергономічний дизайн, що робить роботу з інструментом зручною та невтомною. А заміна шліфувальної стрічки займе лише кілька секунд. Компанія Rebir дає рік гарантії на весь власний інструмент. 

автор Загудайлов Євген

*Стаття авторська, передрук або копіювання без погодження з Newwall ® заборонена

Інші статті розділу «Інструмент»

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх