Україна м. Київ

інформація про продавців
в категоріях і товарах

  • 0
  • Кошик порожній

Ударний дриль Rebir

Ударний дриль Rebir
NewWall | 21.11.2021 21:35

Різний електроінструмент істотно спрощує наше життя. Наприклад, за допомогою дриля можна в лічені хвилини вирішити складні побутові та будівельні завдання: просвердлити отвір практично в будь-якій поверхні, викрутити глибоко загнані шурупи, відшліфувати окремі деталі і навіть приготувати будівельні розчини. Проте всі ці різнобічні функції поєднує у собі не кожен вид дриля.

Серед усіх різновидів свердлильних інструментів, найбільш потужним і продуктивним приладом вважається ударний дриль, який не тільки здатний здійснювати обертально-свердлувальні рухи (як це робить типовий дриль), але і здатний виконувати поступальні рухи вперед/назад. Завдяки таким розширеним можливостям суттєво зростає продуктивність дриля, і він може висвердлювати отвори в таких щільних поверхнях, як бетон, цегла і навіть камінь. Однак найбільш значущою перевагою ударного дриля є її універсальність. Легким натисканням клавіші ударна функція інструменту відключається, і прилад може використовуватися як звичайний дриль або будівельний міксер.

Щоб ударний дриль став справді надійним і ефективним помічником у всіх будівельних завданнях, слід вибирати якісний електроінструмент, наприклад інструмент Rebir, до класу якого належить дриль ударний Rebir.

Дриль ударний Rebir має стандартний набір функцій і призначений для висвердлювання отворів як у легких матеріалах (дерево, пластмаса), так і в поверхнях, що важко обробляються (бетон, кольоровий метал, сталь, цегла тощо). Для пробурювання поверхонь, що легко обробляються (дерево, пластмаса) інструмент використовується в ненаголошеному режимі, а для того щоб проробити отвір в бетоні, включають ударний режим.

 Весь інструмент Rebir відрізняється високою комфортністю використання. Також і ударний дриль для зручності застосування оснащений боковою рукояткою, яку можна встановити в будь-яке потрібне положення. Завдяки додатковій рукоятці цей інструмент можна утримувати обома руками, що збільшує безпеку використання приладу при висвердлюванні глухих отворів. На відміну від приладів із самозатискним патроном (який не має максимального ступеня надійності), ударний дриль Rebir має стандартний 3-х кулачковий патрон.

Завдяки клапану-перемикачу режимів роботи, цей прилад може використовуватися в звичайному режимі ненаголошеного свердління та в ударному режимі. Додатково, ударний дриль Rebir оснащений внутрішнім регулятором обертів обертання і реверсом, який змінює напрямок обертання. За допомогою цієї функції можна викручувати шурупи. Також дриль оснащений кнопкою-фіксатором, що забезпечує безперервний режим роботи приладу.

Придбавши додаткову насадку, цей ударний дриль можна ефективно використовувати як будівельний міксер, для приготування фарб, клеїв і розчинів.

 автор Загудайлов Євген

*Стаття авторська, передрук або копіювання без погодження з Newwall ® заборонена

Інші статті розділу «Інструмент»

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх