Україна м. Київ

інформація про продавців
в категоріях і товарах

  • 0
  • Кошик порожній

Заточной станок PROXXON

Заточной станок PROXXON
NewWall | .. :

Заточной станок - верстат для заточування і переточки металорізального інструменту. Заточной станок з колом тарельчатой ​​форми. На верстаті встановлена ​​оправлення для заточування різців. Переважне застосування мають заточувальні верстати мають абразивні шліфувальні круги.

Верстати підрозділяються на універсальні, призначені для заточення ріжучих інструментів різних видів, і спеціалізовані, для заточування інструментів тільки одного виду. Універсальні верстати комплектуються нормальними і спеціальними пристосуваннями службовцями для установки і закріплення різноманітних ріжучих інструментів: зенкерів, розгорток, мітчиків, плашок, фрез, фрезерних головок, свердел, фасонних різців.

Професійний верстат для заточування свердел BSG 220 - простий у використанні. Дозволяє професійно заточувати стандартні 118 ° свердла діаметром 3-13 мм з швидкорізальної сталі, хром-ванадію і вольфраму. Процес заточування повністю контролюється рухомою кареткою, яка рухається вперед-назад і обертає свердло навколо його осі, що дозволяє зберегти кут заточки.
Каретка забезпечена гвинтом плавної подачі.

Для забезпечення гострої заточки свердла передбачена також правка шліфувального круга. Вібропоглинаючий корпус з кріпильними отворами. Вага 1.7 кг. У комплект входить також детальна інструкція і запасний абразивний круг.

Мініатюрні верстати PROXXON комфортні в експлуатації, мають малі габарити і невелика вага, оснащені поворотними лімба, мають можливість фіксації супортів, що не видають значних шумових ефектів.

Верстати PROXXON відрізняються універсальністю і можуть складатися з окремих модулів, що надає користувачеві масу можливостей в плані створення оптимальної конфігурації.

опубліковано: Newwall ®

Інші статті розділу «Інструмент»

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх