Україна м. Київ

інформація про продавців
в категоріях і товарах

  • 0
  • Кошик порожній

Ножі Wolfcraft

Ножі Wolfcraft
NewWall | 07.09.2021 21:26

Шабером (від нім. Schaber) називають механізований або ручний інструмент, призначений для шабрування. Він являє собою стрижень, виготовлений з інструментальної сталі, з гостро заточеними крайками. Форма ріжучих частин буває плоскою, трьох, чотиригранної, фасонної. Шабери використовуються для видалення фарби, бруду і лаку з старих поверхонь (окремі види шабера - при вискоблюванні дошки в гравюрі на металі). Не секрет, що останнім часом все частіше застосовуються з цією метою хімічні засоби або потік гарячого повітря (так звані сушарки), але шабери все ж залишаються найбільш нешкідливими інструментами. Робота з ними вимагає певних фізичних зусиль, більшого часу для роботи і наявності гострого леза, але зате не доводиться реставрувати або мити ту частину поверхні, в яку під впливом гарячого повітря разом з розплавленим клеєм під шар лаку може потрапити шпон. Для видалення фарби та лаку компанія Wolfcraft пропонує інструмент, давно зарекомендував позитивно себе на ринку - сусід з лезом 61 мм Wolfcraft.

Ножі металеві знайшли найширше застосування в розрізанні деталей і різних матеріалів: лінолеуму, килимових покриттів, дерева, пластика, покрівельного матеріалу, гіпсокартону, гофрокартону.

Для тих, хто хоче купити інструмент в Україні, компанія Wolfcraft представляє найширший вибір ножів: ніж металевий Wolfcraft з зафіксованим лезом, ніж металевий мульти Wolfcraft з зафіксованим лезом і шабером, стандартний ніж 18 мм плюс Wolfcraft з міцним пластиковим корпусом і Push-Lock лезами растровими, стандартний ніж 9 мм плюс Wolfcraft, з міцним пластиковим корпусом і автоматичним блокуванням лез.

Це інструменти, основна складова яких - сегментовані міцні, змінні і висувні леза, що дозволяють зробити рівний і глибокий розріз. Точне і міцне посадочне місце, пластиковий корпус з системою протиковзання, чітко фіксований в ручці або автоматично блокується лезо гарантують безпечну і тривалу роботу інструменту. Леза ножів використовуються як видатковий матеріал для ножів. Виробляються, як правило, з високовуглецевої сталі, що значно подовжує термін їх експлуатації і здатність витримувати достатні зусилля при роботі. Чітка фіксація в ручці ножа дозволяє уникнути зламу.

автор Загудайлов Євген

* Стаття авторська, передрук чи наступне копіювання без погодження з Newwall ® заборонена

Інші статті розділу «Інструмент»

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх