Україна м. Київ

інформація про продавців
в категоріях і товарах

  • 0
  • Кошик порожній

Інструмент для фрезерування

Інструмент для фрезерування
NewWall | .. :

Для абсолютної автоматизації виробництва необхідно точно виготовлений і якісний інструмент, який буде застосовуватися для обробки матеріалів. Фрезерування є одним з найпоширеніших методик обробки. У процесі такої обробки задіюються фрези - Многозубние інструмент, принцип роботи якого базується на вживанні ріжучого клина. Якщо Ви бажаєте купити інструмент Україна з безлічі різноманітних фрез краще вибрати найбільш надійного виробника. Щоб робочий процес пройшов без ускладнень варто вибрати перевірений часом інструмент Wolfcraft.

Тіло фрези володіє різними ріжучими зубами, при торканні якого до оброблюваного тіла відбувається його зміна - тобто фрезерування. Для цього процесу характерна швидкохідне рух інструменту і уповільнене рух подачі. Напрямок руху поділяється на кілька видів, залежно від роду подачі: обертальний, прямолінійно-поступальний або гвинтове. Фрезерування підлягають різні площини: поверхні обертання, циліндричні поверхні і гвинтові.

Підбір розмірів, типів і форм фрез обумовлюються бажаної форми оброблюваної деталі. Розрізняють циліндричні фрези (вживаються на верстатах горизонтально-фрезерного типу), фрези з гвинтовими зубами - досить широко застосовуються у виробництві, рекомендується Зубозакруглітельная фреза 6mm Wolfcraft. Для обробки вузьких площин використовують фрези з прямими зубами, а щоб обробити деталі на верстатах вертикально-фрезерного типу підійдуть торцеві фрези. Затребувані у виробництві і кінцеві фрези- обробка глибоких пазів, уступів в корпусних деталях, взаємно перпендикулярних площин.

Існують і шпонкові фрези, що можуть заглиблюватися в матеріал деталі при осьової подачі і просвердлювати отвір і переміщатися уздовж канавки. Канавочні фреза WS Wolfcraft стане прекрасним вибором для даних робіт.

На особливу увагу заслуговують фасонні фрези, оснащені фасонної ріжучої крайкою. Можна купити інструмент високого рівня надійності Фасоновая фреза WS Wolfcraft, перевага якого в тому, що їм під силу обробка поверхонь і деталей будь-якої складності при високому ступені точності і чистоти.

У масовому виробництві для більшої ефективності часто застосовується набори фрез. Використання даного набору дає можливість в один і той же час проводити обробку поверхні декількох деталей.

автор Загудайлов Євген

* Стаття авторська, передрук чи наступне копіювання без погодження з Newwall ® заборонена

Інші статті розділу «Інструмент»

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх