Україна м. Київ

інформація про продавців
в категоріях і товарах

  • 0
  • Кошик порожній

Вібраційні шліфувальні машини Rebir

Вібраційні шліфувальні машини Rebir
NewWall | .. :

Протягом майже 40 років, компанія "REBIR" підтверджує звання високоякісного виробника добротних виробів, чималу частку серед яких займає електроінструмент. Запорукою успіху компанії є незмінний принцип - «виробництво якісних, простих у використанні і легких інструментів, які полегшать користувачам виконання побутових і професійних будівельно-ремонтних робіт». Серед великої різноманітності продукції можна виділити наступний інструмент Rebir: лобзики, дискові та ланцюгові пилки, що працюють як від електромережі, так і на бензині, змішувачі, рубанки, дрилі прості й сполучені з будівельним міксером, плиткорізи, насоси та насосні станції, а також шліфувальні машини , про які власне і піде мова.

Якщо Вам довелося зіткнутися з виготовленням гладкій поверхні дощок і дерев'яних виробів, то Вам не обійтися без спеціального обладнання, яке впорається з цим завданням швидко і якісно.

Вібраційні шліфувальні машини Rebir - це ідеальний варіант для виконання деревообробних робіт, як в побутових цілях, так і для професійних масштабів будівництва. Даний інструмент Rebir завоював визнання споживачів на території нашої країни, так як він володіє великим порогом зносостійкості і простотою в обігу.

Вібраційні шліфувальні машини Rebir - це ЕлектроінструментРучний типу, який виготовлений безпосередньо для шліфування, очищення та полірування різних видів поверхонь. Застосовують його для роботи з дерев'яними, металевими, пластиковими та деякими іншими поверхнями. Крім шліфування поверхні дані машини можуть ефективно видалити іржу, зняти застарілі лакофарбові покриття.

Серед переваг даної шліфувальні машини можна відзначити невеликий рівень вібрації і шуму. Це має велике значення при тривалій роботі на об'єкті. Також, сам виріб має ергономічну форму і привабливий сучасний дизайн. За допомогою зручного фіксатора включеного положення, можна встановити необхідний режим.

При використанні шліфувальні машини Rebir, Ви неодмінно оціните простоту звернення і комфортабельність роботи. Це можливо, завдяки наявності декількох додаткових механізмів: знижена амплітуда коливань, високоефективна внутрішня система уловлювання і відведення пилу в окремий мішок, і надійна конструкція важелів-фіксаторів, які дозволяють за лічені секунди робити заміну шліфувального паперу.

Всі ці переваги забезпечують високу якість полірування, шліфування та інших процесів, які виконуються за допомогою шліфувальні машини Rebir!

автор Загудайлов Євген
* Стаття авторська, передрук чи наступне копіювання без погодження з Newwall ® заборонена

Інші статті розділу «Інструмент»

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх