Україна м. Київ

інформація про продавців
в категоріях і товарах

  • 0
  • Кошик порожній

Конфігурація ручного фрезера

Конфігурація ручного фрезера
NewWall | .. :

Якщо для первинної обробки дерев'яних елементів теслями і столярами використовуються дрилі і електропили, то вже на завершальному етапі потрібне застосування фрезерної машини. Саме цей електроінструмент дозволить надати дерев'яного виробу акуратний зовнішній вигляд.

Серед великої різноманітності фрезеров, виділяється своєю якістю і простотою використання інструмент Rebir. Фрезерний електроінструмент прспособлений і для виконання фуговочние робіт різної якості на великих і малих площах.

Фрезерні машинки можуть бути виконані у вигляді верстата і малогабаритного переносного пристрою. Фрезерний інструмент Rebir виконаний саме в вигляді ручного зручного пристрою.

Конфігурація ручного фрезера.

Основними складовими елементами ручного фрезера є: плоска основа, на яку спирається деталь в процесі обточування; підйомний механізм, який є регулятором рівня підняття двигуна в ставленні до наполегливій механізму; електродвигун. Завдяки поєднанню таких механізмів, стає можливим регулювання глибини фрезерування.

За допомогою ручного фрезера можна виконати практично будь-які фігурні конфігурації на дерев'яних елементах.

Можливості ручного фрезера.

Основною функцією ручної машини є прямолінійне фрезерування, для виконання якого, прилад оснащений паралельною направляє з закріпленими обертовими роликами. В процесі обробки, деталь переміщається по всій довжині фрезерування і одночасно притискається до напрямних елементів. Застосування даного механізму уможливлює точну і акуратну обробку деталей.

Фрезери Rebir спроможні виконувати і дуговое фрезерування. Прилад оснащений кругової направляючої і штифтом, завдяки яким і здійснюється дугова обробка.

Використовуючи фрезерну машинку, можна виконати і таку складну процедуру, як з'єднання дощок методом шипования. Спочатку на з'єднуються деталях проробляють пази і кромки, якими і будуть зчіплюватися деталі. Щоб виконати такі операції, слід використовувати кутові напрямні.

Технічні характеристики.

Фрезер Rebir (повна назва - машина ручна для фрезерування електрична) спеціалізовані для обробки дерев'яних деталей під створення профільних крайок, фігурних орнаментів і фрезерування пазів. Основне призначення даного інструменту - побутове використання.

Фрезер Rebirімеют лите незбиране Алюмінієві підставу, поверх якого нанесено пластикове покриття для плавного переміщення по дерев'яній поверхні. Ефективна і зручна робота даним інструментом можлива завдяки наявності в конструкції приладу електронного регулювання обертів шпинделя, фіксації шпинделя (дозволяє швидко змінювати фрез), точній установці глибини фрезерування і наявності револьверного 3-х позиційного упору. Також, для забезпечення підвищеної чистоти виконуваних робіт можна приєднувати до Фрезера пилосос для збору стружки.

Дану ручну фрезерувальну машину можна поєднувати з фрезерним столом або спеціальною стійкою для кріплення, тоді ця машинка модифікується в стаціонарно працюючий верстат. Тобто, в повноцінний обробляє комплекс, за допомогою якого, з високою точністю можна провести фуговочние операції і виготовити якісні профільні планки.

автор Загудайлов Євген
* Стаття авторська, передрук чи наступне копіювання без погодження з Newwall ® заборонена

Інші статті розділу «Інструмент»

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх