Україна м. Київ

інформація про продавців
в категоріях і товарах

  • 0
  • Кошик порожній

Захисні засоби

Захисні засоби
NewWall | .. :

Під час будівельних робіт особлива увага приділяється індивідуальним засобам захисту, адже в дійсності, краще купити інструмент для запобігання нещасних випадків, ніж боротися з наслідками. Якісний інструмент Вольфкрафт, представлений в розділі «Засоби захисту» забезпечує безпеку при проведенні робіт, пов'язаних з підвищеним ризиком для органів дихання, очей, голови, вух, рук і багато іншого.

З ростом строгості вимог з безпеки праці, попит на засоби захисту відповідно також зростає.

Сучасні засоби захисту, як і інші інструменти, вироблені компанією Вольфкрафт, відрізняються високим рівнем функціональності, а також зносостійкість. Зовнішній вигляд і ступінь зручності - також сприяють комфорту їх використання. Якщо Вам необхідно надійний захист очей, слід пріобрести Захисні окуляри повної оглядовості Wolfcraft, які не тільки забезпечать повну видимість, але також виключать виникнення небажаних ускладнень, завдяки 4-х кратної вентиляції: запобігає запотівання скла, а при тривалих і важких роботах, забезпечується захист від осколків , пилу і частинок. Вони адаптовані для працівників, що носять окуляри.

Під час здійснення будівельних робіт з підвищеним рівнем шуму, слід використовувати Шумозахисні навушники Profi CE Wolfcraft, що забезпечують професійну захист при роботі в екстремально галасливих зонах, наприклад, під час використання електропили або компресора. А нове і міцне наголов'я, продуманої ергономічної форми сприяє високому комфорту навіть при тривалому носінні. Допоможе захистити вуха і Пара берушек багаторазового застосування Wolfcraft - пробки щільно герметизують вушне отвір, щоб не натискати, що викликає дискомфорт. Вони виготовлені з м'якого термопластичного пластику, тому зручні і легко очищаються. Забезпечують високий рівень звукоізоляції, наявність шнурків сприяють зручне використання при необхідності поєднувати роботу і спілкування.

У каталозі, Ви можете детально ознайомитися з призначенням і основними характеристиками засобів захисту. Слід завчасно купити інструмент Україна, який допоможе навіть при важких умовах праці зберегти своє здоров'я.

автор Загудайлов Євген

* Стаття авторська, передрук чи копіювання без погодження з Newwall ® заборонена

Інші статті розділу «Інструмент»

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх