Україна м. Київ

інформація про продавців
в категоріях і товарах

  • 0
  • Кошик порожній

З\'єднання ластівчин хвіст

З\'єднання ластівчин хвіст
NewWall | 06.10.2021 18:08

З'єднання «ластівчин хвіст» є втіленням кращих традицій деревообробки. Передаються з давніх часів секрети майстерності сьогодні знайшли своє широке застосування у виготовленні сучасних меблевих конструкцій і взагалі будь-яких конструкцій з дерева. З'єднання «ластівчин хвіст», що має численні конфігурації і різновиди (звичайну, односторонню, глуху і потаємну), завжди буде привабливим для майстра в плані його виготовлення. І хоча народна мудрість стверджує, що немає межі досконалості, «ластівчин хвіст» є найвищою сходинкою на шляху до його досягнення.

Сьогодні це з'єднання можна зробити не тільки вручну, а й машинним способом, використовуючи при цьому шаблон і ручний фрезер. Залишається незмінним при цьому принцип клина, що надає з'єднанню обґрунтовану конструкцією міцність. Міцність в поєднанні забезпечується напругою, спрямованим уздовж складових деталі, на яких вирізані «хвости». Опір напрузі на «хвостах» деталі створюється завдяки спеціальному розташуванню їх в конструкції. Наприклад, в конструкції ящика «хвости» розташовуються на стінках, а шипи - на панелях (передній і задній).

Заклинювання хвостів в шипах забезпечує міцність з'єднання, додаткове склеювання поверхонь з'єднання підсилює її. Міцність з'єднання також можна посилити збільшенням числа хвостів. При машинній обробці допускається нехтування формою «ластівчин хвіст», замість цієї форми використовується збільшена кількість прямокутних шипів. Точність виготовлення і подальше склеювання поверхонь забезпечують міцне з'єднання.

Вищевказану точність виготовлення деталей з'єднання можна забезпечити, використовуючи з цією метою фреза для з'єднання, фреза ластівчин хвіст Wolfcraft, дуже полегшить працю і кондуктор Wolfcraft - можна купити інструмент Україна.

Фреза для З'єднання «ластівчин хвіст» і прямих шипів WS Wolfcraft призначені для виготовлення відкритих з'єднань прямими шипами і з'єднань типу "ластівчин хвіст" від wolfcraft України. Фрезерування шипів здійснюється в обох дошках (товщиною 10-22 ММІ макс. Шириною 330 мм) за один прохід.

Фреза для пазів «ластівчин хвіст» і прямих шипів Wolfcraft призначені для фрезерування пазів "ластівчин хвіст" і прямих шипів в будь-якої ширини і довжини дошках і плитах, товщиною до 25 мм (відстань між шипами при цьому становить 20 мм).

До допоміжних пристроїв для виконання з'єднань відносяться кондуктор ластівчин хвіст Wolfcraft і шаблон ластівчин хвіст.

З легкістю, можна вибрати і купити інструмент, описаний вище, скориставшись послугами нашого сайту. Також багато інших інструментів Wolfcraft купити можна, відвідавши відповідні розділи, представлені на нашому сайті.

автор Загудайлов Євген

* Стаття авторська, передрук чи наступне копіювання без погодження з Newwall ® заборонена

Інші статті розділу «Інструмент»

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх