Україна м. Київ

інформація про продавців
в категоріях і товарах

  • 0
  • Кошик порожній

Електроінструмент Старт

Електроінструмент Старт
NewWall | 21.11.2021 21:50

У 2009 році група професіоналів, яка має досвід у розробці, продажу та сервісній підтримці інструменту, об'єднала свої зусилля з метою створення компанії, в рамках якої вони могли б використати свій досвід, накопичений у результаті багаторічної роботи на ринку електро- та бензоінструменту України. Основний принцип, яким ми керувалися, створюючи нашу команду – «надійний інструмент для будь-якої складності».

Найважливішими вимогами до електро- та бензоінструменту є безпека, зручність роботи та надійність. І якщо перші два фактори закладаються на стадії проектування моделі, то надійність є фактором, який вимагає контролю на всьому продовженні життєвого циклу моделі. Для забезпечення необхідної надійності (якості) використовується багатоступінчаста схема контролю на всіх етапах виробництва, починаючи від перевірки комплектуючих, що надходять на конвеєр, і до контрольного тестування безпосередньо перед відправкою споживачеві.

Ми завжди дбаємо про те, щоб у Ваших руках був надійний та якісний інструмент на всі випадки життя.

Інші статті розділу «Інструмент»

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх