Україна м. Київ

інформація про продавців
в категоріях і товарах

  • 0
  • Кошик порожній

Координатний стіл Proxxon

Координатний стіл Proxxon
NewWall | .. :

Координатний стіл - промислова установка, комплекс обладнання, призначений для переміщення по заданій траєкторії робочого механізму верстата або позиціонування оброблюваної деталі.

Будь-координатний стіл призначений для точного координатного свердління. Координатний стіл КТ 70 оптимізований під свердлильну стійку для бормашин MBS 140 / S, мікрофрезерні верстат MF 70, і свердлильний верстат ТВМ 220.

Стіл виготовляється з литого алюмінію і оснащений з'єднанням "ластівчин хвіст", яке дозволяє усунути можливість виникнення люфта.Коордінатний стіл КТ 70 має також стандартні фрезеровані канавки, рухливу лінійку і юстіруемие відкалібровані маховики.

Для монтажу бормашин MBS 140 / S і дриля ТВМ 220 стіл комплектується спеціальним кріпленням. Рухома лінійка допомагає розміщення деталі. Юстіруемие маховики мають калібрування, що забезпечує 1мм ходу за 1оборот маховика і ціну поділки = 0.05 мм.

Всі вироби PROXXON високотехнологічні, безвідмовні і довговічні. Завдяки своїм великим можливостям в застосуванні, високій якості і точності обробки матеріалів, інструмент PROXXON ідеально підходить для:

слюсарів - інструментальників, ювелірів, оптиків, художників, инжинерів по електроніці, моделістів, граверів, годинних майстрів, механіків по точній обробці матеріалів, столярів, реставраторів, манікюрниці.

Гарантійний термін експлуатації інструменту може досягати десяти років при його використанні в умовах промислового виробництва, а гарантія на технологічний брак і якість матеріалу становить чверть століття.

Щоб купити інструмент Україна, Вам необхідно всього лише відвідати наш сайт!

Newwall ®

Інші статті розділу «Інструмент»

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх