Україна м. Київ

інформація про продавців
в категоріях і товарах

  • 0
  • Кошик порожній

Машина заточна Rebir

Машина заточна Rebir
NewWall | 03.09.2021 22:49

Будь-який власник ланцюгових пилок працює на бензині або від електроживлення, рано чи пізно зіткнеться з необхідністю обслуговування ріжучої гарнітури. В процесі роботи, зубці ланцюга стираються і щоразу. Якщо натачівать ланцюг за допомогою напилка - Ви втратите чимало сил і часу, а отриманий результат навряд чи можна буде назвати ідеальним. Фірма Rebir виробляє різний електроінструмент, серед якого є і спеціалізовані машини, які призначені, безпосередньо, для заточки ланцюгів і для тонкої правки зубців пилки. Серед усього модельного ряду, яким представлений інструмент Rebir, можна виділити кілька видів заточних машин, одні з яких підійдуть дачникам, а інші можуть бути використані на великих підприємствах. Різні види заточних машин мають, відповідно, різні розміри і масу, а також різний вигляд фіксації: від кріплення на столі до мініатюрних моделей, які не потребують додаткової фіксації.

Машина заточувальні Rebir має досить простий принцип роботи: знята з пилки ланцюг фіксується спеціальними кріпильними лещатами на станині машини. Після чого, точильний головка опускається на ланцюгове ланка і відбувається процес заточки.

Машина заточувальна Rebir відноситься до переносного типу інструментів і може застосовуватися для ефективної заточки ланцюгів з електро та бензопил різних типів і розмірів. Завдяки невеликій вазі машини, її легко встановлювати заново і перенастроювати. Якщо є необхідність, можна самостійно змінювати глибину заточування і регулювати кут точіння.

При тривалому використанні заточной машини досить важко утримувати її в потрібному положенні, тому на корпусі інструменту передбачені спеціальні отвори, через які можна виконати фіксацію машини до столу. У такому положенні, зазвичай і виконуються всі точильні процеси.

Машина заточувальні Rebir, як в іншому і весь інструмент Rebir, відрізняється простотою використання і високою ефективністю. Щоб правильно використовувати заточувальні машину, досить просто уважно ознайомитися з інструкцією, що додається і в точності виконувати всі дії. Налаштування і самостійні регулювання необхідні лише на початку запуску процесу заточки, а в подальшому всі процедури виконуються машиною автоматично.

Такий електроінструмент, як заточувальні машина, дуже необхідний в комплектації пилки. Адже, правильно заточена ланцюг, збільшить ефективність роботи пили і скоротить витрачається час і сили для виконання різних операцій.

Заточувальні машина від компанії Rebir відрізняється підвищеною безпекою використання і високим ступенем надійності. На всіх моделях даних пристроїв встановлюються асинхронні двигуни, перевага яких полягає в здатності витримувати без перегріву тривалі навантаження.

Компанія Rebir ніколи не зупиняється в удосконаленні випускаються інструментів, завдяки чому була поліпшена ергономіка заточной машини і підвищено зручність її експлуатації, а також був полегшений затискний і регулювальний процес лещат.

автор Загудайлов Євген
* Стаття авторська, передрук чи наступне копіювання без погодження з Newwall ® заборонена

Інші статті розділу «Інструмент»

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх