Україна м. Київ

інформація про продавців
в категоріях і товарах

  • 0
  • Кошик порожній

Пилки для лобзиків Wolfcraft

Пилки для лобзиків Wolfcraft
NewWall | 09.09.2021 20:26

Лобзик, який увійшов в наше життя більше 60 років тому, як і раніше залишається незамінним в деяких сферах виробництва. Майже не змінився і принцип його роботи - використання пилки.

Правда, в наш час пилки стали строго класифікуватися в залежності від матеріалу, при роботі з яким вони застосовуються. Сьогодні найбільш затребуваними є пилки для лобзика, що застосовуються при обробці кераміки, дерева, металу, пластику.

При бажанні купити інструмент в Україні, ви можете скористатися пропозиціями електроінструменту на нашому сайті. Вибрати правильний інструмент допомагає маркування і кодове позначення. Маркування пилки відображає тип стали, з якої вона виготовлена ​​і вказує на її призначення: HSS - загартована швидко ріжучий сталь, HCS - вуглецева сталь, BIM -біметалл, НМ - твердий сплав.

Наприклад, якщо необхідний грубий розпил дерева твердих і м'яких порід, фанери, деревостружкових плит, пластика, склеєного дерева підійдуть пилки для електролобзика 2310 T HCS Wolfcraft або пилки для електролобзика 2311 T HCS Wolfcraft, 2361 T HCS Wolfcraft;

для швидкого розпилу дерева твердих, м'яких порід, фанери, деревостружкових плит, пластика, склеєного дерева підійдуть пилки для електролобзика 2380 T HCS Wolfcraft або пилки для електролобзика 2381 T HCS Wolfcraft (для більш твердого дерева);

для розпилу плит, ламінату, дерева, тонкого металу - пилка для електролобзика 2382 T HCS Wolfcraft;

для тонкого розпилу дерева, ПВХ - c пилка для електролобзика 2383 T HCS Wolfcraft і пилки для електролобзика 2393 T HCS Wolfcraft.

Крім того, на нашому сайті подано доступну купити інструмент - набори пилок для електролобзика затиск Т Wolfcraft, до складу набору входить 10 пилок для розпилювання ДСП, фанери, пластика, сталевого листа (3-6мм), NF-металу.

Впливає на вибір пилки для лобзика і її форма, а саме довжина пилки, ширина полотна, розмір і частота зубів. Довгі пилки (рішення розміром 106 мм) застосовуються в розпилюванні товстих заготовок, короткі (в 51 мм) - використовуються при різанні листового матеріалу.

Пилки, що мають широке полотно, ідеальні в прямих резах, що мають вузьке полотно - при розпилі з віртуозними вигинами.

Класифікуються пилки і по параметру чистоти різця, що залежить від розміру зубів і відстані між ними. Великі зуби і великі відстані між ними забезпечують швидкість розпилу, але знижують його якість.

Правильне рішення і відповідний вибір за вами.

автор Загудайлов Євген

* Стаття авторська, передрук чи наступне копіювання без погодження з Newwall ® заборонена
Lobzyk, yakyy uviyshov v nashe zhyttya bilʹshe 60 rokiv tomu, yak i ranishe

Інші статті розділу «Інструмент»

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх