Україна м. Київ

інформація про продавців
в категоріях і товарах

  • 0
  • Кошик порожній

Бормашини Проксон

Бормашини Проксон
NewWall | .. :

Бормашина - ротаційний інструмент, що розвиває високу частоту обертання шпинделя (до 400 000 об / хв) при невеликому моменті.

Бормашини використовуються для високоточної абразивної і безабразивних обробки дрібних об'єктів. Знайшли широке застосування в стоматології (у складі стоматологічних установок), ювелірній справі, приладобудуванні. 

Компанія Proxxon (Проксон) є найбільшим світовим виробником професійного міні-електроінструменту, фрезерних і токарних верстатів, високоточного слюсарного обладнання, оснащення та витратних матеріалів. Всі вироби високотехнологічні, безвідмовні і довговічні.

Будучи якісним і надійним, професійний електроінструмент від Proxxon GmbH знайшов застосування в побуті і на виробництві. Ось уже понад три десятиліття продукціяоблегчает працю любителів і професіоналів. Proxon це слюсарний інструмент професійного рівня, орієнтований на експлуатацію переважно в умовах виробничих майстерень і складальних цехів.

Гарантійний термін експлуатації інструменту може досягати десяти років при його використанні в умовах промислового виробництва, а гарантія на технологічний брак і якість матеріалу становить чверть століття.

Інструмент фірми Proxxon використовується практично у всіх галузях промисловості і в побуті для свердління, фрезерування, шліфування, очищення щітками, зачистки, пиляння, різання, гравіювання, полірування.

Серія «Мікромот» призначена для робіт з різними матеріалами: сталь, дорогоцінні метали, кераміка, скло, пластик, дерево, мінерали. Одним з головних достоїнств мікроінструментів Proxxon, є можливість точної обробки важкодоступних поверхонь і унікальна багатофункціональність.

Newwall ®

Інші статті розділу «Інструмент»

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх