Україна м. Київ

інформація про продавців
в категоріях і товарах

  • 0
  • Кошик порожній

Кутова шліфувальна машина (болгарка) Rebir

Кутова шліфувальна машина (болгарка) Rebir
NewWall | 21.11.2021 21:33

Кутова шліфувальна машина стала незамінним помічником у будинку. У народі більше відома як «болгарка». Інструмент чудово справляється з найрізноманітнішими завданнями. В основному його використовують для різання металу. Він незамінний під час виконання слюсарних робіт. За допомогою цього електроінструменту можна легко відрізати метал, пластик, цеглу, бетон та дерево. Також, відмінно справляється із зачисткою та шліфуванням металевих поверхонь. Все, що потрібно – для кожного матеріалу застосовувати відповідні насадки.

Глибина різу залежить від діаметра відрізного диска. Тому, купуючи болгарку, потрібно заздалегідь знати, з якою метою вона Вам потрібна. У жодному разі не можна знімати захисний кожух і ставити диск більшого діаметра. По-перше, це може призвести до поломки інструменту, а по-друге, це просто небезпечно. Захисний кожух забезпечує безпечну роботу користувача та запобігає попаданню окалин та дрібних уламків. Бувають дуже неприємні ситуації, коли відрізний диск затискає і він просто розривається. Від цих уламків захищає кожух. Тож нехтувати технікою безпеки небезпечно для здоров'я.

Для якісної та безпечної роботи необхідно вибирати якісний інструмент, що відповідає Вашим запитам та можливостям. Якщо Ви побачили в магазині кутову шліфувальну машину з потужністю 500 Вт, то цим інструментом різати хіба що пластмасу. При найменших навантаженнях, така болгарка перегріватиметься. У нормальної болгарки потужність має бути не менше 900 ватів. Потужність цього інструмента впливає на продуктивність.

Гарною якістю відрізняється інструмент Rebir. Ця компанія виготовляє високоякісний інструмент досить тривалий час. Кутові шліфувальні машини Rebir виконані в сучасному дизайні. Враховано всі потреби користувачів. Для роботи у важкодоступних місцях рекомендуються кутові шліфувальні машини Rebir малих розмірів з максимальним діаметром відрізного диска 125 мм. Це дозволить максимально комфортно працювати в обмежених умовах. Цей інструмент має компактні габарити та малу вагу. Швидкозатискний захисний кожух дозволить заощадити час на його регулюванні. А додаткову рукоятку можна встановлювати у трьох положеннях.

Для виконання масштабних робіт слід придивитися до потужної кутової шліфувальної машини Rebir з максимальним діаметром диска 230 мм. У даному інструменті реалізований плавний старт, зроблено зручну поворотну ручку з кнопкою пуску. Маленькі габарити корпусу редуктора забезпечує максимальний доступ до поверхонь, що обробляється. З таким агрегатом Ви точно виконаєте поставлені завдання.

 автор Загудайлов Євген

*Стаття авторська, передрук або копіювання без погодження з Newwall ® заборонена

Інші статті розділу «Інструмент»

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх