Україна м. Київ

інформація про продавців
в категоріях і товарах

  • 0
  • Кошик порожній

Перфоратор

Перфоратор
NewWall | 09.09.2021 20:06

Перфоратор

Існує безліч моделей різного електроінструменту, як професійного, так і побутового. З його допомогою ви можете полегшити собі життя і робота буде вам в радость.Большім попитом користується такий електроінструмент як перфоратор. Перфоратори призначені для свердління отворів в бетоні, цеглі, камені та інших "твердих" матеріалах. Якщо Ви плануєте проробляти отвори, прокладати кабельні канали або збивати керамічну плитку, перфоратори з успіхом допоможуть Вам у цьому.

Перфоратори поділяються на легкі, середні і важкі. Ефективне свердління досягається за рахунок роботи електропневматичного механізму биття (удару). В якості робочого елемента перфоратори використовують бур (свердло з твердосплавними напайками). Бури існують стандартів SDS + і SDS-MAX.

Перфоратори відрізняються по потужності, енергії удару, вагою, кількістю оборотів і ударів. Виробники оснащують деякі перфоратори функцією відбійного молотка (удар без обертання) .Багато не бачать різниці між перфоратором і дрилем з ударом, а різниця є. У перфораторі ударна функція є основною і реалізована дуже якісно і надійно, і швидкість свердління твердих матеріалів у перфоратора значно вище, що підвищує продуктивність роботи. А в дрилі ударна функція реалізована як додаткова, і знижує надійність всієї конструкції.

Перфоратор ціна якого не набагато вище ударного дриля, буде об'єднувати в собі функції відбійного молотка, ударного дриля і навіть шуруповерта, при цьому прослужить набагато довше.

Електроінструменти STATUS розроблені італійськими дизайнерами, що володіють великим досвідом і знаннями в сучасному конструкторсько-технологічному процесі створення електротехнічної продукції, ну і звичайно, традиційно є законодавцями мод в ергономіці та оформленні зовнішнього вигляду виробів.

Оптимальне співвідношення ціни і якості, широкий асортимент, пропонований в трьох різних лініях (Premium, Classic, Heavy Duty) - це та основа для споживачів, за якою все більше майстрів різного рівня обирають нашу продукцію.

Інші статті розділу «Інструмент»

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх