Україна м. Київ

інформація про продавців
в категоріях і товарах

  • 0
  • Кошик порожній

Лобзики Rebir- це сучасний електроінструмент

Лобзики Rebir- це сучасний електроінструмент
NewWall | 03.09.2021 22:40

Вже канули в лету ті часи, коли для розпилу дошки або випилювання криволінійних дерев'яних деталей використовувалася звичайна пила. Робота таким механічним інструментом займала чимало часу, і забирала досить багато сил. На зміну механічному інструменту прийшов ефективний електроінструмент, що відрізняється високим ступенем продуктивності.

Лобзики Rebir - це сучасний електроінструмент, який відноситься до простого виду пив, однак має чималий запасом потужності і з легкістю розпилює дерево, пластик, кольорові метали і навіть сталь. Інструменти Rebir - відноситься до розряду приладів гідної якості. При цьому з великого асортименту модельного ряду даної фірми можна вибрати надійні інструменти за вельми привабливою ціною. Тому, якщо Ви задумалися над придбанням лобзика, не варто купувати дешеві китайські вироби, які навряд чи порадують Вас довгої і ефективною роботою. Краще віддати перевагу інструменту, перевіреного часом і практикою.

Якщо повернутися до технічних характеристик лобзика Rebir, то варто відзначити, що прилад оснащений потужним двигуном, який дозволяє з легкістю розпилювати деревну дошку до 100мм. Регулююча електроніка дозволяє управляти потужністю розпилу для акуратної обробки різних матеріалів.

Лобзик Rebir спеціалізірований для твору наскрізних прямолінійних і криволінійних розпилів деревини, деревинно-волокнистих плит і деревинно-стружкових матеріалів. Також, даний інструмент Rebir може використовуватися для розпилу сталевого листового прокату, алюмінієвих і металевих листів. Для кожного виду матеріалу слід використовувати спеціальні пилки, які виготовлені безпосередньо для роботи з цими речовинами (пилки по металу, дереву та ін.). Розпил матеріалів може проводитися під прямим кутом і під косим зрізом в 45 °.

Лобзики Rebir являются інструментом ручного використання і мають зручну ручку для утримування приладу в процесі роботи. Даний інструмент має відмінні експлуатаційні особливості:

  • Виконання швидкого і акуратного розпилу можливо завдяки 3-ступінчастим регулювання підкачки пилки, яке дозволяє також ефективно працювати по криволінійних траєкторіях розпилу.
  • Наявність потужного двигуна, розширює діапазон виконуваних робіт і дозволяє розпилювати дерев'яні балки до 100мм.
  • При розпилі під косим кутом 45 градусів задіюється регулятор вправовлево, завдяки чому, легко виконуються самі мудрі геометричні розпили.
  • Наявність роликового направляючої підвищують точність, і рівність пропила, а також істотно подовжують термін використання пилки.
  • Унікальність даного інструменту полягає також в можливості приєднання до нього звичайного пилососа. Це необхідно для збору тирси і акуратної роботи. Особливу важливість дана функція набуває при здійсненні робіт в житловому приміщенні. Це дозволяє скоротити обсяги збиральних робіт.

автор Загудайлов Євген

* Стаття авторська, передрук чи наступне копіювання без погодження з Newwall ® заборонена

Інші статті розділу «Інструмент»

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх