Україна м. Київ

інформація про продавців
в категоріях і товарах

  • 0
  • Кошик порожній

Фуганок Rebir

Фуганок Rebir
NewWall | 21.11.2021 21:40

У свідомості людини, крім рубанка, мабуть більше жоден інструмент не викликає настільки міцні асоціації з ремеслом столяра. Цей інструмент багато століть поспіль служив майстрам столярної справи, які довели його якості практично до досконалості. Сьогодні існує досить багато різних різновидів рубанків, корисних у будь-якій майстерні. Одним із варіантів рубанка, є фуганок. Саме цей чудовий інструмент слугує для ідеального вирівнювання поверхні по всій довжині. Звичайно ж, практично кожен рубанок здатний виконувати цю функцію, проте фуганок з такою роботою справляється просто ідеально. Після обробки фуганком поверхня залишається найбільш плоскою та рівною. Фуганок за своєю конструкцією, досить сильно нагадує рубанок, проте на ньому встановлений подвійний ніж. Якщо раніше у столярному виробництві використовувалися звичайні дерев'яні фуганки, то сьогодні ринок будівельних інструментів готовий запропонувати майстрам електроінструмент, що дозволяє значно зменшити кількість часу та зусиль, які доводиться застосовувати при обробці поверхні.

Серед якісних електроінструментів численних виробників особливо хочеться відзначити інструменти Rebir. Завдяки наявності високоякісного обладнання компанія Rebir випускає дуже надійні інструменти за дуже прийнятними цінами. Сьогодні, інструменти Rebir знайомі більшості споживачів, для яких якісний електроінструмент має велике значення. Фрезерні машини, перфоратори, рубанки, фуганки та інші ефективні прилади кожному майстру дозволять зробити необхідний вибір.

Найбільш точну обробку дерев'яної поверхні дозволить виконати такий електроінструмент, як фуганок. Фуганки Rebir призначені для стругання пиломатеріалів із різних порід деревини. Конструкція рубанків дозволяє забезпечити ідеальне стругання плоских поверхонь. Виконати багато столярних робіт з великою зручністю та ефективністю, дозволить можливість встановлення фуганка у фіксоване, стаціонарне положення. Фуганки Rebir, зафіксовані в заданому положенні, мають можливість плавного регулювання необхідної глибини стругання. Забезпечують якісне стругання матеріалів із застосуванням спеціальної наполегливої ​​лінійки, під кутом від 0 до 45 градусів до опорної поверхні. Даним електроінструментом, можна проводити вибірку фальця до 17 мм завглибшки, а викид стружки відбувається у двох протилежних напрямках. Фуганки мають функцію плавного пуску, що дозволяє запускати електроінструмент без навантаження ремінь. Інструменти оснащені зручними ручками для комфортного та надійного утримання приладу в процесі роботи, зняття фасок відбувається за допомогою паза, що знаходиться у передній опорі.

автор Загудайлов Євген

*Стаття авторська, передрук або копіювання без погодження з Newwall ® заборонена

Інші статті розділу «Інструмент»

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх