Україна м. Київ

інформація про продавців
в категоріях і товарах

  • 0
  • Кошик порожній

Перлес. Виклик професіоналів

Перлес. Виклик професіоналів
NewWall | 09.09.2021 19:45

Перлес. Виклик професіоналів.

Надійний партнер для професіоналів з 1936 року

Товарний знак Perles був створений в 1936 році, в Швейцарії, коли Рудольф Вебер встановив підприємство Perles AG і розробив перший електромотор. Сьогодні галузі розвитку підприємства і виробництва розгортаються в Словенії. Ми пишаємося, що якістю наших виробів, крім професійних користувачів будівельної та металообробної галузі, довіряють також наші визнані стратегічні партнери.

Будівельна і металообробна промисловість. Ми прагнемо зробити наш товарний знак вибором номер один для фахівців з галузі будівельної та металообробної індустрії. Багаторічний досвід в сфері розвитку виробництва, співпраця з професійними користувачами і виробництво, обладнане найновіші технології, забезпечують зростання високоспеціалізованих послуг.

В процесі виготовлення ручний електроінструмент Перлес ретельно оглянутий і випробують. Виріб проходить випробування як у користувача, так і в нашій лабораторії. На свій ручний електроінструмент ми надаємо гарантію. Дана гарантія не обмежує законних прав та прав покупця в частині відповідальності продавця за помилки, що виникають з договору про придбання.

Ми усвідомлюємо, що хороший ручний електроінструмент вимагає своєчасного, швидкого і якісного сервісного обслуговування.

Інші статті розділу «Інструмент»

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх