Україна м. Київ

інформація про продавців
в категоріях і товарах

  • 0
  • Кошик порожній

Полірувальний інструмент Wolfcraft

Полірувальний інструмент Wolfcraft
NewWall | 10.09.2021 15:29

Компанія Wolfcraft є однією з кращих компаній з виробництва високоякісних полірувальних інструментів і матеріалів. Ця продукція компанії Wolfcraft користується великим попитом у споживачів. Полірувальний інструмент і комплектуючі до нього, полірувальні матеріали, вироблені компанією, повністю відповідають таким експлуатаційним вимогам як якість, надійність, міцність, простота застосування.

При бажанні купити інструмент в Україні пропонуємо скористатися каталогом фірми Wolfcraft.

Заслужено користуються попитом високоякісна, потужна, легка полірувальна голівка 120мм хвостовика 8мм Wolfcraft. Вона призначена для полірування до блиску латуні, хрому, срібла, лаків, міді з використанням полірувальної пасти або воску.

Дуже делікатними, безпечними і ефективними в роботі є полірувальна губка 125 мм Wolfcraft, призначена для ексцентрикових шліфувальних пристроїв, полірувальний повсть на липучці 95 мм Wolfcraft, що містить на зворотному боці покриття з велюру для шліфувальних тарілок з власником на липучці, полірувальний ковпак з вовни діаметром 140 мм тарелі. 125 мм Wolfcraft.

Особливою гнучкістю і простотою у використанні, підвищену зносостійкість, високою якістю обробки поверхні, лінійної стабільністю абразивного зерна характеризуються полірувальний повстяний диск 75 10 мм отвір 10 мм Wolfcraft і полірувальний диск 85 10 мм отвір 10 мм Wolfcraft.

Належної уваги заслуговують набори для полірування: Hobby Wolfcraft, що містить 2 полірувальні пасти, шкіряний полірувальний круг, полірувальний повстяний коло і затискну оправлення і набір для полірування Profi Wolfcraft, що містить 2 полірувальні пасти, шкіряний полірувальний круг, щітку з сизалю та затискну оправлення.

Коротко кажучи, коли дзеркальний блиск поверхні пропадає і тьмяніє, покривається подряпинами або з'являється необхідність його шліфування і чищення на допомогу приходять полірувальні інструменти і матеріали Wolfcraft.

Весь вищеперелічений інструмент має високі абразивні властивості і забезпечує високий рівень полірування виробів і матеріалів. Є універсальним, призначений, як для роботи на великих просторах, так і для обробки важкодоступних місць та будь-яких типів поверхні. Ідеальний в поліровці металів, пластмас, дерева, пофарбованих поверхонь, каменю і лакофарбових матеріалів, а також їх шліфуванні і чищенні

автор Загудайлов Євген

* Стаття авторська, передрук чи наступне копіювання без погодження з Newwall ® заборонена

Інші статті розділу «Інструмент»

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх