Україна м. Київ

інформація про продавців
в категоріях і товарах

  • 0
  • Кошик порожній

Дрель акумуляторна Rebir

Дрель акумуляторна Rebir
NewWall | .. :

У будь-якого чоловіка, не кажучи вже про професійні будівельників, в арсеналі повинен бути певний набір основних інструментів. І звичайно, час, коли в коморі лежали лише стандартний молоток, пару викруток і ключів, залишилося далеко в минулому. Сьогодні, в більшості випадків використовується ефективний і простий електроінструмент, найпопулярнішим серед якого є дриль. Погодиться, у домашньому господарстві найчастіше доводиться що-небудь прикручувати, вішати, закріплювати. І тут не обійтися без пристосування для висвердлювання отворів.

З усього розмаїття дрилів, найбільш зручною є акумуляторна, це пояснюється простотою її використання. Не дуже-то зручно стояти на стільці і висвердлюють діру під дюбель, коли поруч бовтається електричний провід. А якщо ділянки робіт знаходяться в різних кінцях кімнати, то доводиться використовувати подовжувачі, і переключаються з однієї розетки в іншу - комфорту в такий біганині замало, та час і сили додатково віднімає. Тому, якщо Ви вирішили придбати надійного помічника, рекомендуємо звернути свою увагу на якісний інструмент Rebir, зокрема на дрилі акумуляторні Rebir.

Даний електроінструмент має сучасний акуратний дизайн, гідна якість і відноситься до середньої цінової категорії, доступною більшості користувачів. У корпусному виконанні задіяні зелений і оранжевий кольори, так що зовнішній вигляд створює приємне враження.

 Дрель акумуляторна Rebir - є інструментом ручного користування електричного типу. За своїми технічними призначених вона може використовуватися для висвердлювання отворів різної глибини при виконанні оздоблювальних, будівельних, слюсарних та столярних робіт. Тобто, даний інструмент Rebir з легкістю пронизує не тільки дерев'яні, а й бетонні, цегляні, пластмасові та металеві поверхні. Дриль даної моделі є інструментом акумуляторного типу, завдяки чому володіє максимальним ступенем мобільності і дуже зручна при виконанні операцій в місцях з ускладненим доступом. Також, акумуляторні прилади мають невелику вагу і досить компактні, це в рази спрощує роботу, особливо при тривалих будівельних операціях.

 Характеристики інструменту.

Дрель акумуляторна Rebir, як і личить виробу даного виду, має в комплектації дві акумуляторні батареї, щоб процес виконання робіт не припинявся через вимушену підзарядки. Також, в комплекті є зарядний пристрій, адаптоване безпосередньо для зарядки акумуляторних батарей. Сам процес зарядки виглядає і відбувається ідентично з зарядкою звичайного мобільного телефону, так що складнощів з цим у Вас не виникне.

Дриль має кілька швидкостей, що дозволяє зробити оптимальні настройки для кожного виду робіт. Верхня частина інструменту містить маленький дисплей, що говорить про необхідність підзарядки батареї.

При безпосередній роботі з даним інструментом, Ви напевно оціните всі перераховані вище переваги!

 автор Загудайлов Євген

* Стаття авторська, передрук чи наступне копіювання без погодження з Newwall ® заборонена

Інші статті розділу «Інструмент»

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх