Україна м. Київ

інформація про продавців
в категоріях і товарах

  • 0
  • Кошик порожній

Системи для транспортування

Системи для транспортування
NewWall | 23.09.2021 09:48

Наш сайт призначений для того, щоб Вам було легко, зручно і просто купити інструмент Україна Wolfcraft. Для організації будь-яких видів робіт, пов'язаних з переміщенням вантажів, важливу допомогу надають системи транспортування, які представлені в каталозі інструментів Wolfcraft.

У домашньому господарстві, на виробництві, на складах, в торгівлі і громадському харчуванні для перевезення вантажів до 200 кг. широко застосовуються двоколісні візки, які Ви можете придбати у нас.

Найпростішим і недорогим видом обладнання для перевезення вантажів є система транспортування Wolfcraft TS 550, яка відрізняється простою конструкцією і легкістю експлуатації. Максимальна вантажопідйомність візка становить 70кг. Зручна система автоматичного складання спрощує доставку візки в призначене місце.

Широкий попит системи транспортування Wolfcraft TS 1000 обумовлений зручним сполученням в одному візку двох варіантів використання. Використовуючи систему як ручний візок, Ви можете переміщати вантажі до 150кг., А в якості платформної, візок витримує до 200кг.Імея розміри 125 х 63 см. І вага всього 15кг., Ця система транспортування дуже зручна в застосуванні. Без неї просто не обійтися в господарстві, візок легко пересувається завдяки кулько-підшипникової системі накачаних повітрям профільованих коліс, які забезпечують легке пересування по сходах. У візку передбачений регульований кут нахилу, що забезпечує стійкість вантажу. На цій системі транспортування зручно перевозити предмети будь-якої довжини і форми, в тому числі і круглої.

Для перевезення вантажів вагою до 70кг. на далекі відстані дуже зручна система транспортування Wolfcraft TS 600, завдяки її компактним розмірам і вазі всього 3,9кг. Наявність поперечної перекладини, регульована висота ручки, профільовані колеса полегшать транспортування будь-яких вантажів різної форми і розміру.

Система транспортування Wolfcraft TS 800 відрізняється від вищеописаної, конструкцією, що дозволяє перевозити вантажі вагою до 90кг.

Комфортність роботи залежить від правильного вибору системи перевезення, тому потрібно відповідально поставитися до цього питання. Купити інструмент Wolfcraft легко і просто, для цього Вам потрібно лише визначитися для яких саме цілей Ви купуєте систему транспортування.

автор Загудайлов Євген

* Стаття авторська, передрук чи наступне копіювання без погодження з Newwall ® заборонена

Інші статті розділу «Інструмент»

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх