Україна м. Київ

інформація про продавців
в категоріях і товарах

  • 0
  • Кошик порожній

Електроінструмент Rebir

Електроінструмент Rebir
NewWall | 21.11.2021 22:05

Електроінструменти "REBIR" застосовуються як у домашніх майстернях, так і у професійному будівництві.

Документи архіву свідчать, що заснування підприємства “REBIR” РСЭЗ АТ було закладено 1944 року.

На початку 70-х років, коли було побудовано завод та проведено остаточну здачу виробничих потужностей, почалося масове виробництво електроінструментів. Одночасно освоювалася нова продукція, безперервно вдосконалювалося виробництво, розроблялися нові технології та зростали обсяги виробленого електроінстремента. У січні 1979 року повністю було освоєно проектні потужності.

19 травня 2004 року в Комерційному регістрі підприємство було зареєстроване під відомою назвою: “REBIR” акціонерне товариство Резекненської спеціальної економічної зони.

"REBIR" РСЕЗ акціонерне товариство виробляє продукцію відповідно до міжнародної системи якості ISO-9001:2000, а також відповідно до вимог якості різних країн.

Основними ринками збуту на сьогоднішній день є: Росія, Україна, Польща, Казахстан, Литва, Естонія, Молдова та ін. Важливим фактором реалізації електроінструменту є сервіс. “REBIR” постійно розширює мережу сервісних майстерень у різних країнах, щоб бути якомога ближче до споживача.

"REBIR" РСЕЗ АТ приймає щорічну участь у різних міжнародних спеціалізованих виставках: INTERTOOL-Москва, INTERTOOL-Київ, BALTIC INDUSTRY, MITEX, BUDMA.

Інші статті розділу «Інструмент»

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх