Україна м. Київ

інформація про продавців
в категоріях і товарах

  • 0
  • Кошик порожній

Інструменти для малярних робіт

Інструменти для малярних робіт
NewWall | .. :

Залежно від виду малярних робіт і складу використовуваної для фарбування фарби вам можуть знадобитися різні кисті, шпателі, лінійки.

Кисті хорошої якості виготовляються з чистої щетини. Вони вбирають в себе велику кількість фарбувального складу, утримують його всередині так, що фарба не стікає. Дешеві, але менш практичні і довговічні кисті, зроблені з щетини з додаванням близько 50% жорсткого кінського волоса.

Найбільші за розміром (пучок волосся досягає довжини 180 мм, діаметр - 60-65 мм) махові кисті, мають круглий перетин і довгу ручку (1,8-2 м). Вони продаються готовими (пучок волосся укріплений в металевому кільці) або у вигляді пучка волосся, що вимагає в'язки. У будь-якому випадку необхідно перевірити довжину волосся кисті, щоб при необхідності їх підв'язати. Після згинання кисті волоски повинні негайно випрямлятися, приймаючи колишню форму. Маховими кистями зручно фарбувати великі за площею поверхні, наприклад стелю, стіни.

Побілку стелі зручніше робити широкими побелочное кистями - плоскими кистями шириною 20 мм, товщиною 50-65 мм з довжиною волоса 100 мм. Також ефективні при побілки кисті-макловиці - круглі (діаметр 120 і 170 мм, довжина щетини 95-100 мм) або прямокутні кисті з кріпиться посередині колодки ручкою.

Для фарбування невеликих за площею поверхонь клейовими або масляними фарбами використовують ручники - круглі кисті невеликого розміру (діаметр 26-54 мм). Зазвичай волосся в ручнику має довжину трохи більшу, ніж необхідно для якісного фарбування, тому ручники підв'язують шпагатом на потрібну довжину, а в міру зносу розв'язують. У найбільших ручников довжина волосся повинна бути не більше 40 мм, у маленьких - 26-30 мм.

Флейці - це плоскі кисті на короткій ручці, виготовлені з високоякісної щетини або борсукового волосся. Флейці використовують для згладжування свеженанесенного шару фарби, для видалення слідів від ручников або для фарбування. Для забарвлення таких місць, де не проходить ручник, для витягування фільонок призначені фільончасті кисті круглого (діаметром 6, 8, 10, 14 і 18 мм) перетину або плоскі. Для додання свіжопофарбованій поверхні шорсткою фактури використовують торцювання - кисті прямокутної форми розміром 15 х 76 мм, виконані з твердої щетини. До кисті кріпиться ручка так, щоб торцовкой зручно було наносити удари по шару свіжої фарби і усувати нерівності на її поверхні. Торцюють тільки масляні і клейові фарби.

У роботі набагато продуктивніше кистей валики, забарвлена ​​ними поверхня має злегка шорстку фактуру. Втім, валиками можна не тільки фарбувати, але і наносити ґрунтовку на стіни, стелі. Валики можуть бути поролоновими або хутряними. Перші набагато довговічніше, хутряні валики швидко зношуються. Діаметр валиків варіюється від 40 до 70 мм, а довжина - від 100 до 250 мм. Валик насаджується на верстат - рукоятку зі стрижнем і віссю і фіксується гайкою.

Для нанесення і розрівнювання шпаклівки знадобляться шпателі. Їх робоче полотно може бути виготовлено зі сталі (ширина 30-100 мм) або з деревини твердих порід (ширина 50-200 мм, довжина 150-180 мм).

Металеві шпателі використовуються для розрівнювання шпаклівки по металу або дереву, а також для видалення шару старої замазки, шпалер, фарби.

Дерев'яні шпателі застосовуються для нанесення і розрівнювання шпаклівки по дерев'яних і обштукатурених поверхнях. В процесі виконання різних видів малярних робіт вам можуть знадобитися також лінійка довжиною 1 м, шириною 30-50 мм, товщиною 10 мм зі знятою з одного боку фаскою, ніж, стамеска, відро і сталева сітка, сито. Для зберігання готової фарби хороша скляна або емальований посуд, вона не руйнується купоросом, розчинниками, не іржавіє і легко миється. Металевий посуд для запобігання від руйнування попередньо фарбують зсередини 1-2 шарами масляної фарби і просушують.

Публікація: Newwall®

 

Інші статті розділу «Інструмент»

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх