Україна м. Київ

інформація про продавців
в категоріях і товарах

  • 0
  • Кошик порожній

Інструмент Rebir

Інструмент Rebir
NewWall | .. :

Згідно з достовірними архівними даними, компанія Rebir почала своє існування в далекому 1944 році. Тоді кілька маленьких майстерень, які працюють на базі промислового комбінату, спільно стали виробляти різні види металевих виробів.

Через майже 70 років своєї успішної діяльності, компанія Rebir заслужила світове визнання, і її продукція експортується в такі країни як: Італія, Польща, Іспанія, Росія, Литва, Естонія, Казахстан, Молдова, Україна та ін.

На сьогоднішній день, колись обмежений асортимент розвинувся в великий набір всіляких будівельних пристосувань. Інструмент Rebir представлений дисковими пилами, лобзиками, пилами ланцюговими електричними і бензіномоторних, рубанками, фрезерними машинами, дрилями і акумуляторними свердлильними машинами, змішувачами, шліфувальними машинами, Плиткорізний машинами, зануреними насосами і іншими якісними пристосуваннями.

Основним чинником, що сприяє процвітанню компанії, є невпинне розвиток і вдосконалення інструментів. На радість дилерів і споживачів продукції, інструмент Rebir йде в ногу з сучасними технологіями, і випускаються модернізовані вироби, що відрізняються поліпшеною модифікацією і розширеними експлуатаційними характеристиками:

  • багато моделей мають підвищену потужністю, пилозахисними двигунами, захищеними від пилу кнопками включеніяпереключенія і великим запасом робочих ресурсів;
  • сучасний ергономічний дизайн інструментів (зручний курок перемикачів, ергономічна рукоятка з м'яким верхнім шаром, оригінальний колір пластмасових деталей, алюмінієвий корпус і ін.);
  • використовується повнокольоровий упаковка з докладним описом технічних і виробничих характеристик виробу, маркувальні етикетки на товарах.

В даний час ви можете купити інструмент Rebir оновленої серії: кутові шліфувальні машини, змішувачі, рубанки з максимальною шириною стругання 10.2см., Ударні і ненаголошені дрилі, мережеві шуруповерти, шліф.машіни з вібраційним ефектом (потужністю до 300Вт). У попередньому і поточному році були випущені модернізовані моделі дискових пилок, рубанків, шліф.машінок з електронними блоками м'якого запуску і інші інструменти.

Купити інструмент Rebir Ви можете в спеціалізованих будівельних магазинах або замовити їх в інтернет магазині, що більш зручно.

Важливим фактором є турбота компанії про сервісне обслуговування своєї продукції, велика і постійно зростаюча мережа сервісних майстерень сприяє довгому використанню фірмової продукції.

Немає сумнівів, що компанія Rebir і надалі буде радувати споживачів вдосконаленими моделями інструментів, які перетворять робочий процес в просте і ефективне заняття!

автор Загудайлов Євген

* Стаття авторська, передрук чи наступне копіювання без погодження з Newwall ® заборонена

Інші статті розділу «Інструмент»

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх