Україна м. Київ

інформація про продавців
в категоріях і товарах

  • 0
  • Кошик порожній

Свердлильні насадки і стійки

Свердлильні насадки і стійки
NewWall | 19.09.2021 22:16

Вам необхідно купити інструмент? Ваша робота призупинена, і Ви не знаєте який краще? Ви звернулися до правильного джерела. Наш сайт пропонує широкий асортимент інструментів Wolfcraft Україна.

Що таке координатний стіл? Це механізм, який входить до складу технологічного обладнання, і служить для більш точного одночасного пересування оброблюваного вироби і робочого інструмента. Координатний стіл Wolfcraft призначений для надточних фрезерувальних і свердлильних робіт. Даний інструмент Wolfcraft оснащений поздовжнім і поперечним супортом з гвинтовою віссю трапецеподібні і великими регульованими лімба. Точність кроку цього координатного столу 1:10 мм. До переваг даного товару можна зарахувати можливість його фіксації, так як має в комплекті T-образні пази, для того щоб закріпити затискні лапки і лещата, а безлюфтовая напрямна має форму «ластівчин хвіст».

Що ж стосується свердлильних машинок, можна сказати наступне, їх застосовують при складанні для свердління отворів різного діаметру, і вони мають закріплення на стійках.

Tecmobil 200 - це свердлильна стійка призначена для дрилів, які відповідають євростандартам. Такі характеристики як: вбудований мішок, шестигранна штанга, прогумований манжет і рукоять навколо зони свердління, не допустять зрушити дрилі в момент свердління, а пластиковий покажчик зробить свердління найбільш точним.

Мобільна стійка Tecmobil. Ефективне доповнення до дрилі для просвердлювання з точністю до міліметра і виставленням потрібного кута, в початковій стадії і самому свердлінні, пропилювання дірок в різних положеннях: на стінах, над головою, на поверхнях з нахилом, в деталях круглих форм, профілях і плінтусах.

Свердлильна стійка Wolfcraft. Має ті ж технічні характеристики, що й попередні моделі, але при цьому має чавунну плату, поворотну пружину і обмежувач глибини.

Стійка для дрилі Wolfcraft - це ексклюзивна модель. З її допомогою ми можете без зусиль виконати точне свердління плінтусів, круглих і плоских деталей. Стабільна кругла колона не дозволяє прокручування при фрезеруванні і свердлінні.

Асортимент інструментів Wolfcraft включає в себе тримач для кутової машини 115 125 мм і 180 230 мм, які призначені для точної і акуратною різання металу. Надійність конструкції гарантує металева станина, а вбудовані лещата дозволяють фіксувати оброблювану деталь.

Ви хочете, щоб Ваш трудовий процес був безперервним і якісним, Вам потрібно просто купити інструмент Україна Wolfcraft.

Інші статті розділу «Інструмент»

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх