Україна м. Київ

інформація про продавців
в категоріях і товарах

  • 0
  • Кошик порожній

Шліфмашина пряма Rebir

Шліфмашина пряма Rebir
NewWall | 21.11.2021 21:44

Шліфування – досить непростий та стомлюючий технологічний процес, який дозволяє за допомогою різних абразивних матеріалів обробляти численні крихкі та тверді поверхні. На сьогоднішній день, людству відома маса різноманітних штучних та природних абразивних матеріалів, проте слід згадати про найперше, яким люди користувалися з незапам'ятних часів. Мова, звичайно ж, йде про звичайнісінький камінь, з якого власне і почалася історія шліфування.

Сьогодні процес шліфування міцно закріпився не тільки в різних галузях великої промисловості, але також широко використовується і в побутовій області, дозволяючи якісно проводити всілякі оздоблювальні та ремонтні роботи. І якщо раніше домашньому майстру, для того, щоб позбутися іржі на металевій поверхні або задирок на дерев'яній дошці, необхідно було проводити шліфувальні роботи вручну, використовуючи звичайний наждаковий папір, то зараз арсенал будь-якого ремонтника складає високотехнологічний електроінструмент, що дозволяє проводити такі роботи в мінімальні терміни. з високим ступенем продуктивності. Особливо необхідно відзначити інструменти Rebir, які виробляються у повній відповідності до міжнародних вимог до якості (ISO-9001:2000).

Шліфмашина пряма Rebir, це ймовірно найпоширеніший і відомий електроінструмент прибалтійської компанії Rebir, призначений для виконання різних шліфувальних робіт по металу, дереву, склу, пластмасі, каменю та лакованим поверхням. Всі інструменти Rebir відносяться до категорії ефективних та надійних приладів, що чудово поєднують у собі два такі важливі параметри, як ціна та якість.

Шліфмашина пряма Rebir є безумовним лідером у своїй ціновій категорії та надійним помічником в операціях шліфування, видалення іржі та задирок, зняття окалини. Даний електроінструмент просто незамінний для полірування та зачистки важкодоступних поверхонь, в кутах, усередині циліндрів і т.д. Однією з основних переваг шліфувальної машини є можливість використання широкого ряду різних насадок – від фрез до різних шліфувальних кіл, зміцнених волокнистими матеріалами та мають окружну швидкість 60 м/с. Шліфмашина пряма Rebir призначена для обробки зварних швів і різних металевих поверхонь. Машина має блокування шпинделя, за допомогою якого можна швидко замінити щітку або шліфувальний диск. Також, для зручнішої та комфортнішої роботи передбачена система електронного безпечного плавного пуску та блокування кнопки вимикача від випадкового включення.

Міцний і компактний корпус редуктора гарантує легкий доступ до оброблюваної деталі, а потужний двигун машини дозволяє виконати складні шліфувальні роботи. Також, шліфувальна машина оснащена додатковим захистом статора, і якоря від пилу, що містить абразивні речовини. 

автор Загудайлов Євген

*Стаття авторська, передрук або копіювання без погодження з Newwall ® заборонена

Інші статті розділу «Інструмент»

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх