Україна м. Київ

інформація про продавців
в категоріях і товарах

  • 0
  • Кошик порожній

Біти і гвинтоверти Wolfcraft

Біти і гвинтоверти Wolfcraft
NewWall | .. :

В цьому розділі Ви знайдете не великі допоміжні інструменти. Здавалося б дрібниця - біти і гвинтоверти. Але без таких дрібних аксесуарів, будівництво або ремонт в квартирі або будинку практично не можливий. Звичайно, нічого неможливого не буває. Хто - то скаже, що будь-який саморіз можна закрутити за допомогою звичайної викрутки. Звичайно можна! 

Для кріплення одного листа гіпсокартону потрібно закрутити близько 50 - ти саморізів. Скільки потрібно часу і сил, щоб зробити це викруткою? Правильно, багато. А якщо використовувати звичайну дрель з битою, то на це буде потрібно близько 5-ти хвилин. При цьому Ви збережете масу енергії і часу. Тут Ви знайдете високоякісні біти з дуже високу зносостійкість. 

Іноді, при виконанні ремонтних робіт потрібно відкрутити шуруп, гвинт у важкодоступних місцях, куди неможливо підлізти ні викруткою, ні дрилем. Тут не замінним помічником стане Г - образний тримач для біт Wolfcraft. З його допомогою можна викрутити практично всі, що має різьбу. Такий помічник ідеально підійде не тільки для ремонту в квартирі або будинку, але і в ремонті автомобіля.

Адже саме в автомобілях стільки важкодоступних місць, де не обійтися звичайною викруткою або ключем. Часом водієві доводиться розібрати мало не половину автомобіля, щоб дістатися до потрібного гвинта. А причина всьому - відсутність потрібного інструменту. 

Також, тут Ви знайдете професійний адаптер Wolfcraft для загвинчування. Цей начебто не потрібний інструмент може виявитися вельми корисним. Особливо корисним він буде при роботі з гіпсокартоном. Він допоможе Вам заощадити купу часу. Справа в тому, що при монтажі конструкцій з гіпсокартону, кожен саморіз повинен бути закручений так, щоб капелюшок самореза була трохи втоплена в лист гіпсокартону, але не дуже сильно, щоб лист добре закріпився. Це створює деякі незручності при монтажі і забирає досить багато часу. Якщо ж використовувати адаптер Wolfcraft, то робота піде набагато швидше. Адже більше не потрібно постійно контролювати обороти шуруповерта. Один раз налаштувати обмежувач і працювати практично на автопілоті. 

У цьому розділі Ви зможе знайти і багато інших не великих, але дуже потрібних інструментів, таких як допоміжний пристрій для виконання з'єднань і мн.др .. Хто - то звичайно скаже, навіщо купувати фірмові біти, якщо можна купити звичайні на ринку. Купити звичайно можна, але працювати таким інструментом можна далеко не завжди. Якщо Ви хоча б один раз спробуєте інструмент Wolfcraft, то відразу відчуєте різницю. І бажання купувати інструмент на ринку у Вас пропаде. Як правило, в процесі експлуатації інструмент Wolfcraft обходиться значно дешевше ринкового. Даний інструмент відмінної якості, і прослужить в десятки разів довше, ніж ринковий.

автор Загудайлов Євген

* Стаття авторська, передрук чи наступне копіювання без погодження з Newwall ® заборонена

Інші статті розділу «Інструмент»

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх