Україна м. Київ

інформація про продавців
в категоріях і товарах

  • 0
  • Кошик порожній

З\'єднання на дерев\'яних шипах

З\'єднання на дерев\'яних шипах
NewWall | 22.11.2021 08:29

Ви в пошуках, щоб купити інструмент не тільки хорошої якості, але і який буде відповідати стандартам? Ви на правильному шляху. Наш сайт пропонує великий вибір інструментів Wolfcraft Україна, у нас ви знайдете все що шукаєте!

Що ж таке з'єднання на дерев'яних шипах? Перш за все, це стародавня технологія, відома за часів Середньовіччя, коли складання дерев'яних будинків і кораблів здійснювали з використанням вироблених вручну шипів.

Але і в даний час, коли на ринках можна придбати і шурупи, і цвяхи, і фурнітуру майже для кожної монтажної роботи, з'єднання шипами все ж не втрачають актуальність. А пояснення тому досить просте, по-перше, цей метод простий і недорогий, а по-друге, - він робить з'єднання міцними, які можливо виконати як невидимими, так і помітними, щоб підкреслити і зробити ефектом декору.

З'єднання виробів на шипах набагато практичніше і міцніше, на відміну від засувних пазів, але його виготовити значно складніше. Цей метод є популярним і в художньому випилюванні, і при складанні меблів, а також в різних столярних роботах. Розміри проміжків і шипів між ними абсолютно різні - від міліметрів, до сантиметрів - це залежить від виду вироби.

На нашому сайті завжди є можливість ознайомитися з питаннями, які вас товарами і купити інструмент Україна, наступного характеру:

Рейка для шипів - це свердлильний кондуктор, завдяки якому здійснюється: з'єднання на шипах, серії отворів для шаф і полиць, отвори для меблевої фурнітури і шарнірів. Він включає в себе: змінні кондукторні втулки різних розмірів, крок (32 мм), який відповідає стандарту для столярних робіт 32.

Кондуктор для з'єднання на шипах. Цей пристрій призначений для того, щоб підготувати з'єднання за допомогою дерев'яних шипів. Це універсальний кондуктор виконання швидкої роботи для T-образного, кутового і площинного з'єднання.

Кондуктор Wolfcraft accumobil. Кондуктор для свердління призначений, щоб ідеально висвердлити прямі отвори. Просто і швидко. І якщо ви не професіонал - акуратно просвердлити отвір під кутом 90 ° не складе для Вас праці. Гумові ущільнювачі допоможуть дрилі залишатися без руху на слизьких і гладких поверхнях, а під час свердління дерев'яних заготовок круглої форми і трубок V-подібний паз добре впорається з поставленим завданням.

Не відмовляйтеся від пропозиції компанії Wolfcraft купити інструменти, тому що ми працюємо для Вас, з урахуванням Ваших інтересів.

автор Загудайлов Євген

* Стаття авторська, передрук чи наступне копіювання без погодження з Newwall ® заборонена

Інші статті розділу «Інструмент»

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх